reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej slabo mi dzis idzie skupienie sie wiec raczej nie odniose sie do wszystkiego..

Ivi moze chcial zaczac jakos rozmowe i dowiedziec sie co Ty myslisz.. czy bedziesz w ogole chciala wracac..

Basienka taak pisz do nas :)

Iza biedna babcia :/

Katerineczka Ty tez bidulka :( ja niestety kompletnie nie znam sie na ziolach ale mysle ze mama czworki dobrze pisze zeby pytac lekarza najlepiej...

A ja produkcje dzieci juz mam zamiar zakonczyc :) jak wyjdzie sie okaze.. pierwsze ur jak mialam 26lat a teraz bede miala 28 i dla mbie to najlepszy wiek :)

Mojemu Nikosiowi polepszyly sie wyniki zelaza :) juz jest niewiele ponizej dolnej granicy takze jestem dobrej mysli...

Teraz mlody juz spi po dniu pelnym wrazen to ja troszke poczytam :)

Milego wieczoru


Edit.

Koalka mam nadzieje ze nic nie zalapalas a i ze babcie jeszcze zobaczysz... przykre to :(
 
reklama
Mama4 zdjecia z Chorwacji
 

Załączniki

  • 20130713_111538.jpg
    20130713_111538.jpg
    114,8 KB · Wyświetleń: 75
  • 20130713_112025.jpg
    20130713_112025.jpg
    100,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 20130713_111857.jpg
    20130713_111857.jpg
    118,6 KB · Wyświetleń: 58
dziewczyny... wiem że to zabawne... ale czy tym które znają już płeć sprawdził się kalendarz chiński :) ?
 

Załączniki

  • kalendarz.png
    kalendarz.png
    18,6 KB · Wyświetleń: 74
Aob przepraszam że nie w temacie a co sie dzieje z synkiem? Czemu marne wyniki żelaza?

Basienkaaa87 patrze że u mnie sie sprawdziło :-) Chyba bo przy porodzie się okaże :-)
 
Koalka- smutna historia z babcią, ale trzeba być dobrej myśli. Na gruźlicy kompletnie się nie znam, ale na Twoim miejscu skonsultowałabym to z ginekologiem. Może on Ci doradzi jakąś metodę bezpieczną w ciąży na wykluczenie choroby u Ciebie.
Zdjęcia z Chorwacji przepiękne. Zazdroszczę-mnie się Chorwacja baaaaardzo podoba ale ze względu na dzieciaki i trochę na finanse pojedziemy jednak do Bułgarii. Już wstępnie znalazłam kompleks wypoczynkowy- tuż obok plaży,wolałabym domek, ale dzieciaki w razie braku pogody by się zanudziły.

Gaga- uśmiechu Ci życzę. Ze smakami też tak często mam. Coś by się zjadło, ale nie wiadomo co. Dzisiaj tym nie wiadomo co były czereśnie;-) ;)
 
Ale napisalyscie ;)
My dziś zaliczylismy Mc Donald i psotnika. Do kina się wybieramy a nie mam z kim małego zostawić.

Basienka pewnie ze pisz.

Koalka przykra sytuacja z babcią. Mój tata będzie na zakaznym i też nie będę chodzić chyba że pod szpital bo to blisko.

Wiecie co dziś do mnie Pani z 500+ dzwoniła i przekraczamy o kilkanaście zł dochód, dostanę tylko za kwiecień. Niby to zawsze coś i teraz się przyda ale pytałam czy się odwołać a ona ze nie bo tak jest w ustawie, ale może im się nie chce tych papierów sprawdzać? Bo to kwestia tego że mąż akurat w tym miesiącu który był brany pod uwagę dostał premie. No ale trudno jeśli się nie da to nic na siłę nie zrobię.

Moje dziecię rozszalalo się na dobre że już nawet mąż czuje :)

Milia jeśli nas czytasz to daj znać co u Was.
 
Mama4 właśnie teraz myślałam o Bułgarii w te wakacje ale to przed ciążą. A kiedy się wybierasz? I jakim środkiem transportu?
Domek jest bardziej romatycznijszy:-) ale fakt że dzieciaki mogłyby się znudzić a w kompleksie to pewnie baseny, place zabaw i inne dzieci.

Kejtii a czemu tata na zakaźnym? To nie ciekawie ale izolowany od innych pacjentów? Moja mama kiedys po porodzie lezala w izolatce bo zarazili ja czyms przy cc i mówiła że można odlecieć psychicznie nikogo nie mogła zobaczyc nikt jej nie mógł odwiedzać.

Odnośnie 500+ to dlaczego tak to licza? Skoro by przekroczył to w kwietniu też byscie nie dostali, z tego co obiło mi się o uszy to liczą roczny dochód za 2014 na 12 miechów dziela i na członków rodziny. Może sie myle.
 
Joasia to skąd Ty jesteś?
Gaga ja też często tak mam . Tulaski ♡
Koalka o jejku może babcia czuwa nad Tobą i będzie ok. Kurczę współczuję tej sytuacji i tego stresu
Aob wspaniale że wyniki do przodu
Basienka i mnie się nie sprawdziło ale wiele osób potwierdza :)


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry