reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Keejti ja to nawet slyszalam ze cesarka moze byc do 3 razy, ale nie wiem ile w tym prawdy. Wszystko zalezy od dojrzalosci czlowieka, ja w tym wieku kompletnie nie mialam dzieci w glowie i szczerze gdyby nie to ze wiedzialam ze problemy sa i bedzie coraz gorzej to pewnie ciagle bym sie wahala czy to juz ten czas :)
 
reklama
Witam .
Ivi- przykro mi, że szef po tylu latach jednak zrezygnował z dalszej współpracy.Pisałaś jednak, że będziecie rozkręcać pomału swoją działalność i może za jakiś czas będzie tam etat dla Ciebie. Może wcale nie byłoby potrzeby, żeby wracać na stare śmieci, może pora na coś nowego
Kiedyś napisałaś, żeby nie krytykować teściowej, tylko docenić taką jaką się ma. Jednak faktycznie taka pomoc jest bezcenna. Nie doceniałam tego bo mam to na co dzień, ale teraz nie ma jej przez tydzień i zdałam sobie sprawę z tego, że gdyby nagle jej zabrakło to byłoby nam bardzo ciężko. Ty nie masz pomocy znikąd i z tego co czytam czasem w Twoich postach to musisz góry przenosić, żeby wszystkiemu sprostać.

Keejti- fajne podejście do macierzyństwa. Mój mąż zawsze powtarzał, że chce mieć dużą gromadkę, żartował, że dziesięcioro to minimum. Będzie piątka, ale to chyba też niezły wynik. Niczego nie żałuję i nie żałowałam nawe prze 5 minut swojego życia.

Milagros- a skąd te krwawienia u siostry? W którym jest tygodniu? Trzymam kciuki, żeby ustało całkowicie.

Martini- W Polsce zalecają tylko do 3 cesarek. Ja będę miała 4 cięcie i nikt z tego tytułu żadnej tragedii nie robił.Byłam u kilku lekarzy w tej ciąży i nawet jednego pomruku niezadowolenia nie usłyszałam. Przy cięciu ryzyko powikłań jest zawsze , im więcej cięć tym to ryzyko niestety większe, ale nie jest powiedziane, że komplikacje muszą się pojawić.

Miałam rezerwować domek przy lesie i jeziorku, a stanęło na tym, że wybieramy między Bułgarią , a Chorwacją. Chorwacja chyba jest ładniejsza, ale plaże dla dzieci bardziej komfortowe w Bułgarii(piaszczyste), do Chorwacji jedzie się o połowę krócej, ale Bułgaria z kolei jest zdecydowanie tańsza. Może któraś z Was była w którymś z tych krajów w sezonie letnim i może coś doradzić?
Miłego popołudnia dziewczyny
 
Witam .
Ivi- przykro mi, że szef po tylu latach jednak zrezygnował z dalszej współpracy.Pisałaś jednak, że będziecie rozkręcać pomału swoją działalność i może za jakiś czas będzie tam etat dla Ciebie. Może wcale nie byłoby potrzeby, żeby wracać na stare śmieci, może pora na coś nowego
Kiedyś napisałaś, żeby nie krytykować teściowej, tylko docenić taką jaką się ma. Jednak faktycznie taka pomoc jest bezcenna. Nie doceniałam tego bo mam to na co dzień, ale teraz nie ma jej przez tydzień i zdałam sobie sprawę z tego, że gdyby nagle jej zabrakło to byłoby nam bardzo ciężko. Ty nie masz pomocy znikąd i z tego co czytam czasem w Twoich postach to musisz góry przenosić, żeby wszystkiemu sprostać.

Keejti- fajne podejście do macierzyństwa. Mój mąż zawsze powtarzał, że chce mieć dużą gromadkę, żartował, że dziesięcioro to minimum. Będzie piątka, ale to chyba też niezły wynik. Niczego nie żałuję i nie żałowałam nawe prze 5 minut swojego życia.

Milagros- a skąd te krwawienia u siostry? W którym jest tygodniu? Trzymam kciuki, żeby ustało całkowicie.

Martini- W Polsce zalecają tylko do 3 cesarek. Ja będę miała 4 cięcie i nikt z tego tytułu żadnej tragedii nie robił.Byłam u kilku lekarzy w tej ciąży i nawet jednego pomruku niezadowolenia nie usłyszałam. Przy cięciu ryzyko powikłań jest zawsze , im więcej cięć tym to ryzyko niestety większe, ale nie jest powiedziane, że komplikacje muszą się pojawić.

Miałam rezerwować domek przy lesie i jeziorku, a stanęło na tym, że wybieramy między Bułgarią , a Chorwacją. Chorwacja chyba jest ładniejsza, ale plaże dla dzieci bardziej komfortowe w Bułgarii(piaszczyste), do Chorwacji jedzie się o połowę krócej, ale Bułgaria z kolei jest zdecydowanie tańsza. Może któraś z Was była w którymś z tych krajów w sezonie letnim i może coś doradzić?
Miłego popołudnia dziewczyny
Ja tylko tyle co moge w tym temacie to jak wykupowalismy wycieczke na te wakacje i rozwazalismy tez Bulgarie to konsultant nam odradzal, mowil ze tam nic ciekawego , pogoda tez mniej pewna i ogolem nie polecal :)
 
Niedawno rozmawialam z kuzynka, pytala o ruchy i jak jej zaczelam mowic co czuje to mowila ze to to, tylko teraz sa delikatne bo wiadomo ze to maly czlowieczek :) A usmiala sie ze mnie ze sobie magnez kupilam na to :D No i fakt jest taki ze teraz juz po kilka razy na dzien to czuje a w myslach ciagle mialam ze magnez biore nic nie daje wrecz ciagle czuje takie puk...
 
Em ka Stalowa Wola woj. podkarpackie :)
Linka ♡♡♡ i to jest piękne
Mój ostatnio pokazywał i opowiadał mi jak dmuchal w grilla,kto pilnował jedzenia i w ogóle. Kupa śmiechu z takimi maluchami
Ivi przykro mi,najgorsze jest właśnie to odczuć na skórze :( Ale może taki miał dzień albo źle Ci zrozumiałaś. Gdzie pracujesz?
Emalka fantastyczny szef
Princeseczko ja się mecze z alergią także wiem co to znaczy :/
Millagros trzymam,daj znać
Będzie dobrze
Basienka a czemu tylko przyglądasz?
Keejti 22 ojj kiedy to było ♡♡♡
Martini to gratki pukań ♡♡

U nas dzisiaj zakończyli malować i wyszliśmy przed dom. Teraz mały śpi a ja czytsm Was zamiast się z Nim zdrzemnąć
Zjadłabym coś dobrego ale nie wiem co właściwie
Dzwoniłam dzisiaj na NFZ do dentysty i zapisał mnie na 14 lipca ale jak wspomniałam o tym aby zadzwonili jakby się zwolnilo miejsce bo mam duże bóle głowy i natychmiastowa wizytę od gina to kazała przyjść jutro :)
Tak mi strasznie poleciały zęby przez te dwie ciążę ze ho ho
A odnośnie dzieci to też bym chciała jeszcze jedno ale raczej się nie zdecyduje . Teraz mam 33 lata,więc za jakieś 3 to już późno jak dla mnie. Teraz mam mega obawy do chorób a co dopiero potem,ale kto wie

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linka dzieci sa cudne :)

Ivi a miałaś przerwę na wszystkie dzieci jesli tak to ile? Czy pracowałaś miedzy ?
A wlasnie pracowałaś chyba nawet nie dawno mowilas . Moze tak powiedział tylko bez zastanowienia a to ze to powiedział to nie znaczy ze nie chce Cie tylko moze zastanawia sie czy dasz radę . Albo chciał Cie tak zmotywować ?

Princeseczka powiem Ci ze ja w ten weekend poznałam kobietki ktore drugie dzieci rodziły wlasnie 37/38 lat , wyglądały ... Jedna na 30 a miała 40, a druga na 42 , miała 54 pełne energii takze ja co prawda teraz 32, ale gdyby sie przydarzyło pózniej kolejne to nie zamierzam sie martwić tym faktem - a trochę mam takie przeczycie a zazwyczaj sie to sprawdza co powiem .
Z wanienka nie pomogę miałam zwykła maz kapał zreszta kapią se po dzis dzień fajnie bo to czas dla nich :) zbliża ich bardzo :)

Martinim ze mnie sie śmieją jak mowię ze odchowam na cycku drugie i bede mogła sie znow wylaszczyc hehe nie mogę sie doczekać az bede mogła wrócić do szpilek :) bo teraz z tym moim 20moesiecznhm oraz z co raz większym brzuchem nie ma szans :) a kiedyś maz sie śmiał ze nawet w gory w szpilach i faktycznie biedę miałam z innymi butami :)

Milag kciuki za siostrę !! Dlaczego skrytykował lekarza prowadzącego bo?

Basia czemu sie nie odzywasz ?:)

Mama4 fajnie ze doceniasz teściowa :)
Chyba z dzieciakami wybrałabym Bułgarię na pierwszy rzut :) choc nie byłam ani tu ani tu :) ja ostatnio słyszałam pozytywne opinie o Bułgarii :) Chorwacja podobno mocno podrożała :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziekuję dziewuszki :)
Może faktycznie pora troszkę popisać :) Na początku wątku troszkę się odzywałam... ale potem jakoś czas poleciał i zapomnałam o forum :) U Was tu naprawdę dużo się dzieję. Widzę że większość z Was ma już jakiegoś szkraba w domu.... u mnie to 1 dziecko :) Płci jeszcze nie znamy, dziś mija dokadnie 20 tydzień... a za tydzień idziemy na połówkowe.... więc może wkoncu się dowiemy kim jest człowieczek. W glębi czuję że to córcia.
Moja waga rośnie masakrycznie- dziś juz + 8 kg :( Brzuch rozlewa się po całości.... najwięcej chyba weszło w biodra !!!

Obiecuję odzywać się regularnie :)
 
reklama
EM Ka ja nawet sie smieje ze chce karmic piersia zeby wlasnie nabrac figury sprzed kilku lat , ze mnie wyciagnie hehe, ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce.
Basienkaa87 ja bylam tydz na wizycie to od poczatku ciazy jestem -0.5 kg, ale mysle ze zaczne wkoncu zaraz nabierac i juz taka uhahana nie bede ze brzusio rosnie a waga nie :)
 
Do góry