reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

Hehe tak to jest z teściowymi..moja była super póki Martynka się nie urodziła:-) teraz mnie wkurza np.mała płacze a ona "daj mi ją " kurna ja jej nie mogę uspokoić matka a ona uspokoi brrrrrrrrrr

Byłam u okulisty kazała mi iść prywatnie dała dwa namiary a do tego czasu antybiotyk i nadal masować i solą płukać dostałam też w razie co skierowanie na płukanie kanalika .. wkurzona jestem że szok płakać mi się chce..ale prywatnie jutro idziemy za 100zł i antybiotyku nie wykupywałam bo nie wiadomo co jutro przepisze...ehh boje się trzymajcie kciuki za nas..
 
reklama
ankush jak moja mały tylko zapłacze i ona już ojeejj płacze i na ręce, a ja później przerąbane będę mieć, a się nie przejmuj tym, że martynka u niej się uspokaja dzieci takie są od rodziców wymuszają i dlatego tak robią i się żalą a obcych bardziej się słuchają i są grzeczniejsze ... mój to samo nie raz mnie terroryzuje jak nie wiem, a wszyscy myślą, że to aniołek jak przyjdą, bo on z ciekawośći jest wtedy grzeczny. Chociaż moja teściowa mieszka w innym budynku to co trochę przychodzi.
 
andrzelika1989 właśnie że ona jej nie uspokaja a bardziej do płaczu doprowadza...;-)

Gola84 dzięki kochana przydadzą się..:-) Aby z oczkiem było oki i aby te Atopowe zapalenie skóry przeszło będę prze szczęśliwa...chyba tylko moja ma to AZS bo nie czytałam aby któryś z waszych dzieciaczków miało..kurczę sama nie wiem czemu moj ani ja żadnych alergii nigdy nie mieliśmy :-(
 
ankusch moja teściowa też była super dopóki młody się nie urodził , chociaż już teraz doszłyśmy do porozumienia
mam nadzieje że pomoże ci ten okulista , moja też ma problem z okiem i wydawało się że antybiotyk pomoże ale znowu lipa :-(
 
Ankusch może jednak to nie jest AZS, pewnie jak Martysia troszkę podrośnie to wszystko ustąpi... Dziś jak tylko dziecko ma jakieś krostki na buzi, albo suchszą cerę, to pediatrzy zazwyczaj wskazują na AZS- kiedyś nikt na to tak nie zwracał uwagi
Ja mam uczulenie na pyłki i czerwiec - lipiec co roku zdycham ( w ciąży było o dziwo łagodniej)
 
AniaSm, ankush: mam nadzieję ze za moment będziecie mogły zapomnieć o jakims kłopocie z oczkiem...

Gola84: wiesz że ja też :tak: mam koszmarny katar sienny co roku, do tego stopnia że jak jest kryzysowy dzień to potrafie sie zamknąć w łazience odkręcić krany i wegetować aż będzie lepiej. Żadne leki czasami nie pomagają a w ciąży nawet kropelki do nosa po tygodniu odstawić mogłam :)
 
Katerinka a ja w ciąży prawie w ogóle nie miałam alergii - chyba działanie hormonów! Bo normalnie to umieram co roku!
 
dziewczyny kupowałyście ostatnio coś na karte mama i maleństwo? uznali wam ją? bo mi nie. powiedzieli ze już od stycznia jest zakaz używania kart ze zniżkami ;/
 
reklama
Ankusch zasiegnełam rady u okulisty i mam Arturowi rano przemywac oczko sola fizjologiczna, poza tym 3x dziennie masowac wzdłuz noska do kacika oka kanalik lzowy, moze sie udrozni. Jesli nie, w wieku ok.5-6 mies.dopiero podejmuje sie probe udroznienia przez okuliste.
A jesli chodzi o AZS, to u nas tez jest podejrzenie, bo zwykle skaza bialkowa idzie z tym w parze, na co dzien nie mam problemow ze skora Małego, ale moze przez to, ze uzywamy do kapieli Balneum i smaruje go tym samym kremem i jestem zadowolona. teraz musze juz kupic, bo mi się konczy i nie wiem czy Balneum czy cos innego.
 
Do góry