reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Cześć dziewczyny. Pisałam do Was w poniedziałek, dostalam od was wskazówki jakie badania wykonać w 3dc. Mam już wyniki badań, jednak nie wiem jak je tu wrzucić. Niestety pliki są za duże i cały czas mi wywala błąd jak chce tu dodać. Któraś ma pomysł jak to ogarnąć ?😐
zrób zdjęcie i dodaj
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pisałam do Was w poniedziałek, dostalam od was wskazówki jakie badania wykonać w 3dc. Mam już wyniki badań, jednak nie wiem jak je tu wrzucić. Niestety pliki są za duże i cały czas mi wywala błąd jak chce tu dodać. Któraś ma pomysł jak to ogarnąć ?😐
możesz zrobić zdjęcia telefonem, dociąć tak żeby nie było widać danych osobowych i załączyć;)
 
Powiem Ci najlepiej testować kilka dni przed i nawet 3 razy dziennie dziewczyny potrafią zbadać żeby wyłapac peak, ale to mówi tylko o największym wzroście lh czyli dopiero owulacja wystąpi. Żeby mieć pewność czy owulacja była to monitoring i badanie progesteronu.
to myśle ze za bardzo nie ma sensu kupować w tym miesiącu,chyba ze kalendarz się myli i dzisiaj tej owulki nie ma .. jeszcze zobaczę może kupie
 
Dzisiaj ponoć mam owulacje z tego co kalendarz pokazuje,zastanawiam się żeby pierwszy raz kupić testy owulacyjne żeby zobaczyć czy ta owulka w ogóle u mnie występuje bo nigdy tego nie sprawdzałam testami .. jak tego używać ? W sensie są jakieś pory kiedy najlepiej powinno się to zrobić ? Wiem tyle ze używa się ich jak testów ciążowych i ze kreska powinna być czerwona ta 2 jeśli się ma owulke
Nie z porannego moczu, tyle wiem. Ja robiłam ok 11, 15 i wieczorem tego samego dnia, bo jak w tamtym miesiącu robiłam 1x na dzień to nic nie wyszło
 
16686058285931988983475765320609.jpg
16686058520217265162560494896236.jpg
16686058520217265162560494896236.jpg
16686058285931988983475765320609.jpg
 
reklama
Do góry