reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Dziewczyny u mnie nadal brak okresu, testu na razie nie robię. Mam jeszcze nadzieję, że to późne zagnieżdżenie i ciąża.
 
reklama
Pytanie a USG ginekologiczne do oceny wszystkiego w środku kiedy najlepiej robić? tak żeby antralne policzyć, zobaczyć czy z endometrium ok. ect.? Lepiej na początku czy kombinować przed owulką albo po żeby ocenić przy okazji owulacje?
 
Pytanie a USG ginekologiczne do oceny wszystkiego w środku kiedy najlepiej robić? tak żeby antralne policzyć, zobaczyć czy z endometrium ok. ect.? Lepiej na początku czy kombinować przed owulką albo po żeby ocenić przy okazji owulacje?
Monitoring robisz w okolicy owu żeby zobaczyć kiedy pęknie pęcherzyk. Jeśli wiesz kiedy miałaś owulację możesz iść po żeby zobaczyć czy była, jakie jest endometrium. Ja byłam tak i tak 🤷‍♀️ bo sprawdzałam jak rosną pecherzyki, a po sprawdzałam czy była i jak wygląda wtedy endometrium.
 
reklama
Dzisiaj ponoć mam owulacje z tego co kalendarz pokazuje,zastanawiam się żeby pierwszy raz kupić testy owulacyjne żeby zobaczyć czy ta owulka w ogóle u mnie występuje bo nigdy tego nie sprawdzałam testami .. jak tego używać ? W sensie są jakieś pory kiedy najlepiej powinno się to zrobić ? Wiem tyle ze używa się ich jak testów ciążowych i ze kreska powinna być czerwona ta 2 jeśli się ma owulke
 
Do góry