reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Czy mogłybyście mi proszę powiedzieć, czy to co jest mierzone na tym zdjęciu, to jest endometrium?
 

Załączniki

  • abc29190-e545-4c82-97ac-a749fc5649a3.jpeg
    abc29190-e545-4c82-97ac-a749fc5649a3.jpeg
    26,6 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Cześć dziewczyny,

Szukałam info ale nie znalazłam więc pytam was bo macie różne doświadczenia :)

Czy któraś z was brała może progesteron a mimo wszystko miała słaby przyrost?

06.11 miałam owu (potwierdzone na USG) od 07.11 biorę Utrogestan 3x1, 10.11 badanie progesteronu - 13.1. Lekarz stwierdził, że poziom jest zbyt niski szczególnie po Utrogestanie i przepisał dodatkowo Progesterone bensis 3x1. Progesteron dzisiaj 14.11 - 14.1

Wynik jest niby w normie laboratoryjnej no ale przyjmuje 6 razy dziennie progesteron więc chyba "oczekiwałam" wyższego wyniku.

Czy macie podobne doświadczenia?

Ja na betę idę dopiero 19.11 (chociaż nie spodziewam się za wiele ) i dopiero później odstawić (albo nie) leki.
 
Cześć dziewczyny,

Szukałam info ale nie znalazłam więc pytam was bo macie różne doświadczenia :)

Czy któraś z was brała może progesteron a mimo wszystko miała słaby przyrost?

06.11 miałam owu (potwierdzone na USG) od 07.11 biorę Utrogestan 3x1, 10.11 badanie progesteronu - 13.1. Lekarz stwierdził, że poziom jest zbyt niski szczególnie po Utrogestanie i przepisał dodatkowo Progesterone bensis 3x1. Progesteron dzisiaj 14.11 - 14.1

Wynik jest niby w normie laboratoryjnej no ale przyjmuje 6 razy dziennie progesteron więc chyba "oczekiwałam" wyższego wyniku.

Czy macie podobne doświadczenia?

Ja na betę idę dopiero 19.11 (chociaż nie spodziewam się za wiele ) i dopiero później odstawić (albo nie) leki.
Nie każdy progesteron wyjdzie Ci w krwi, faktycznie wynik może być dużo większy. Besins chyba nie wychodzi w badaniach.
 
reklama
Do góry