reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Kiedy osikasz ten test?
Już wracam do domu 😅
Jak to nie jest ciąża to wymagam leczenia...😅 narobiłam zakupów, przy kasie ogarnęłam, że portfel mam w innej torbie, a blikiem nie mogłam zapłacić. Wychodząc chciałam drzwi automatycznie otwierane otworzyć kluczykiem do auta ..... jestem zażenowana sama sobą 😳
 
Już wracam do domu 😅
Jak to nie jest ciąża to wymagam leczenia...😅 narobiłam zakupów, przy kasie ogarnęłam, że portfel mam w innej torbie, a blikiem nie mogłam zapłacić. Wychodząc chciałam drzwi automatycznie otwierane otworzyć kluczykiem do auta ..... jestem zażenowana sama sobą 😳
Nie martw się, ja kiedyś dwa razy próbowałam przejść przez drzwi obrotowe w galerii po wieczornym seansie w kinie i byłam z mężem, za pierwszym razem weszłam i wyszłam w tym samym miejscu (śmiech ludzi bezcenny i mojego meza, który czekał na zewnątrz tez), podchodzę drugi raz i co? Szpilka mi spadła i została w środku galerii, wiec jeszcze raz musiałam się obkrecic do środka 🤣🤣😂😂 mój mąż do tej pory ma ze mnie ubaw jak podchodzę do takich drzwi i ostrzega, żebym się skupiła 😅 nie byłam w ciąży, byłam podekscytowana filmem, który obejrzałam 😂😂
 
Już wracam do domu 😅
Jak to nie jest ciąża to wymagam leczenia...😅 narobiłam zakupów, przy kasie ogarnęłam, że portfel mam w innej torbie, a blikiem nie mogłam zapłacić. Wychodząc chciałam drzwi automatycznie otwierane otworzyć kluczykiem do auta ..... jestem zażenowana sama sobą 😳
To na pewno objawy ciąży, idę po kawkę i czekam na ten pozytywny test, tylko nie karz mi długo czekać, bo emocje😂😂😂
 
Jestem po teleporadzie i powiem, że taki lekarz rozmowny, ale z drugiej strony już nic nie wiem 😂😂😂. Dostałam skierowania na badania, ale w sumie mówi, że jeśli brak owulacji to on dobre diagnostyke by zrobił z endokrynologiem, sprawdził przysadke, choćbym miała się położyć na chwilę do szpitala w Ligocie 😂🙈. Po drugie mówi, że da mi skierowanie, ale no w sumie do tego niezbyt nam to powie, bo to powinnam mieć na początku zrobione tam tłumaczył mi co kiedy i jak się przydaje. Po trzecie mówi, że jak problem z tym to niepłodnością i polecałby mi iść do kliniki, bo w Luxmedzie słabo z osobami, które mają na ten temat wiedzę i to będzie takie błądzenie. Jeśli chce to można spróbować stymulację tak w ciemno i zobaczę jakie efekty, wtedy też warto by było przebadać partnera. No w sumie tak co wydaje mi się, że wyłapałam najważniejsze. Pójdę zbadam hormony i zobaczę. Jutro mam akurat kontrolę z endo, więc zobaczę co powie 🤷‍♀️. Jak temp. Utrzyma się to proga zrobię prywatnie w piątek, jak przyjdzie okres to zrobię te badania.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221114_171131.jpg
    Screenshot_20221114_171131.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry