reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

- hashimoto
- wahające sie TSH
no i ten ginekolog dzisiaj, sam powiedzial, zebym zmonitorowała
Kurcze, wiem, że sama sie tez moze nakrecam, ale wole ew. wdrazanie leczenia zaczac predzej jezeli faktycznie coś mocno moze przeszkadzac w staraniach. Mam 32 lata, dopiero teraz poczułam się gotowa, mialam wszystko zaplanowane 🤣 teraz chce mi się smiac
Nie no, spoko. Badania zrób ale tak bojowo się nie nastawiaj, że będzie z czym walczyć, bo jednak zdecydowana większość kobiet zachodzi w ciążę bez medycznej interwencji ;-). Na grubość endo można próbować coś zdziałać dietą :-).
 
reklama
To dobrze. Spoko, wygląda na to, ze owulka jak najbardziej ma szanse jeszcze przyjść. Jak długie masz cykle?
Jeśli jesteś taka "w gorącej wodzie kąpana" :D to właśnie pochodź i posprawdzaj "co tam słychać" :D
widzę, ze koleżanka się naigrywa..
jak taka hop do przodu jesteś to zapraszam po telefon i umów i siebie i mnie na monitoring 😂
 
Kurde, @Kejcik dopiero się obczaiłam, że masz superświnkę w awatarze! Przecież ta bajka to moje dziecinstwo kiedy leżałam w chorobie :D i bajkowe kino :D
to moja idolka z dzieciństwa 😅 miałam własnoręcznie przygotowane akcesoria, które pozwalały mi się w nią przeobrażać 🤣🐽 i zasmuca mnie, że większość ludzi nie kojarzy tej zacnej postaci 🥹 ale sprawiałaś właśnie, że powraca mi wiara w ten naród, akurat tak przed snem 😉
 
Hej. Ja wczoraj z moim byliamy w klinice nieplodnosci. Mialam komplet badanian bo moj ginekolog dal skierowanie do szpitala, niestety moj luby nie za bardzo chcial isc na badania. Ale dostal skierowanie i juz byl na pobraniu krwi i teraz zostalo nam badanie nasienia. Odrazu lekarz zapytal sie czy godzimy sie na inseminacje bo za dlugo sie staramy . Moj progesteron to 0.4 lub mniej. Wiec powoedzial ze jak przyjda wszystkie wyniki mojego meza to umawiamy sie i dzialamy. Mam nadzieje ze sie uda 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
 
Hej. Ja wczoraj z moim byliamy w klinice nieplodnosci. Mialam komplet badanian bo moj ginekolog dal skierowanie do szpitala, niestety moj luby nie za bardzo chcial isc na badania. Ale dostal skierowanie i juz byl na pobraniu krwi i teraz zostalo nam badanie nasienia. Odrazu lekarz zapytal sie czy godzimy sie na inseminacje bo za dlugo sie staramy . Moj progesteron to 0.4 lub mniej. Wiec powoedzial ze jak przyjda wszystkie wyniki mojego meza to umawiamy sie i dzialamy. Mam nadzieje ze sie uda 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Super , ze dzialacie :) ale co znaczy progesteron 0,4? Nie masz na mysli amh?
 
reklama
Do góry