reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, podczytuję wątek od 2 dni, zaczęłam 1cs 😊
Niestety mam obawy, że w tym miesiącu nie było ovu, wszystkie znaki na to wskazują. Testuję się na LH od kilku dni (w okresie teoretycznej ovu), nic nie wykazuje. A że jestem niesamowicie niecierpliwa, zapisałam się do gina na sprawdzenie co tam się wydarzyło, albo nie wydarzyło.
Takie moje pytanie, czy w medicover lekarz bez problemu zgodzi się na badanie usg pod kątem sprawdzenia ovu czy to będzie jakiś problem i coś koloryzować? 😂 Ma któraś z Was doświadczenia jak do tego podchodzą ginekolodzy z medicover? Nie mam tam nikogo „swojego” i sprawdzonego.
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, podczytuję wątek od 2 dni, zaczęłam 1cs 😊
Niestety mam obawy, że w tym miesiącu nie było ovu, wszystkie znaki na to wskazują. Testuję się na LH od kilku dni (w okresie teoretycznej ovu), nic nie wykazuje. A że jestem niesamowicie niecierpliwa, zapisałam się do gina na sprawdzenie co tam się wydarzyło, albo nie wydarzyło.
Takie moje pytanie, czy w medicover lekarz bez problemu zgodzi się na badanie usg pod kątem sprawdzenia ovu czy to będzie jakiś problem i coś koloryzować? 😂 Ma któraś z Was doświadczenia jak do tego podchodzą ginekolodzy z medicover? Nie mam tam nikogo „swojego” i sprawdzonego.
Powiem Ci tyle: ja wczoraj byłam na wizycie u gina, chciałam, żeby mi zrobił usg to nie miał sprzętu nawet i wsyatwił mi skierowanie na usg...
Więc jeśli zapisujesz się na zwykłą wizytę na medi mogą Ci nie zrobić usg
 
Co do za powrót do przeszłości, że ginekolog nie ma USG w gabinecie 😶😶😶
to ja Ci napisze lepszy numer. Rok temu jak się zapisałam na nfz na usg to koleś mimo, że w gabinecie był sprzęt usg wypisał mi skierowanie do swojego kolegi 😂😂 musiałam 3 dni później znowu przyjechać do innego doktora który wykonywal usg. XD później znowu z tym usg musiałam wrócić do tego pierwszego i on ani razu do końca ciąży nie zrobił mi usg tylko wypisywał skierowania, raz w miesiącu badał palpacyjnie a wymagał żebym przyjeżdżała do niego co 2 tygodnie na ciul nie wiem 😂
 
to ja Ci napisze lepszy numer. Rok temu jak się zapisałam na nfz na usg to koleś mimo, że w gabinecie był sprzęt usg wypisał mi skierowanie do swojego kolegi 😂😂 musiałam 3 dni później znowu przyjechać do innego doktora który wykonywal usg. XD później znowu z tym usg musiałam wrócić do tego pierwszego i on ani razu do końca ciąży nie zrobił mi usg tylko wypisywał skierowania, raz w miesiącu badał palpacyjnie a wymagał żebym przyjeżdżała do niego co 2 tygodnie na ciul nie wiem 😂
Ja pieprze, to jakby to USG było jakimś inwazyjnym badaniem, do którego trzeba tajemnej wiedzy i niesamowitych kompetencji, że aż skierowanie trzeba pisać 😶
 
Ok, to dopisuje mu to co podpowiadasz plus LH, FSH, estradiol :) jak zrobi rano to do popołudnia będą wyniki i pokażę lekarzowi na wizycie :)

17 rocznica??? Wow, gratuluję :D my niedawno obchodziliśmy 7 rocznicę związku i 1 małżeństwa :)
A jeśli chodzi o temperaturę to boję się każdego dnia o 5:30.... na razie jest pozytywnie i niech tak zostanie 🙏 chociaż gdyby jednak sie nie udało to też zaatakuję lekarza co robimy no i obiecałam mężowi, że pójdę z nim na badanie nasienia :) w sumie dowiedzieć się przed świętami o ciąży to też super opcja :)
A pro po antybiotyku.... to podobno nie jest obecny w krwi już 2 dni po tym jak odstawisz. A od kiedy go bierzesz? Wiesz, ja w sierpniu brałam antybiotyk i prawdopodobnie nie miałam owulki przez to :)
Tak 17 rocznica, ale małżeństwa też dopiero nas czeka 1 rocznica😂😂. Jasne już będziesz mądrzejsza, oby jednak się udało ❤️. U mnie to czy biorę czy nie to nie ma 🙈.
 
reklama
Do góry