reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Pisałam na starczkach, wklejam tu:
Update po wizycie:
Owu była z lewego jajnika (czyli ból się zgadzał), jestem akurat po owulacji. Dziś 17 dc.
Endometrium 10 mm, czyli chyba nawet, nawet.
Pokazałam wszystkie moje badania, a trochę już tego było.

Mamy oboje zrobić jeszcze inne badania, jak wyjdą ok, to wtedy lekarka będzie mnie chciała położyć na drożność.
Czytałam na staraczkach, ze chłop ma zrobić badanie nasienia miał wczensiej już kiedyś robione?
 
reklama
Ja już wale owulacyjne jak oszalala. Owu może być chyba tak bardziej czwartek albo piątek, ale już leję do pojemniczka prawie przy każdej możliwości 😃

A tymczasem pracuje nad endometrium nażarta swoją dietetyczna pizzą, po drugich jazdach (skręcałam w lewo na najtrudniejszym skrzyżowaniu w moim mieście), zdrówko testujących!
 
Ja już wale owulacyjne jak oszalala. Owu może być chyba tak bardziej czwartek albo piątek, ale już leję do pojemniczka prawie przy każdej możliwości 😃

A tymczasem pracuje nad endometrium nażarta swoją dietetyczna pizzą, po drugich jazdach (skręcałam w lewo na najtrudniejszym skrzyżowaniu w moim mieście), zdrówko testujących!
Jak Ci poszło dzisiaj na jazdach?
 
reklama
Jak Ci poszło dzisiaj na jazdach?
a dobrze, nikogo nie przejechałam :D w sumie jedyny problem jaki mam, to z płynnym ruszaniem, nie mogę wyczuć tego sprzęgła. Ale poza tym podobno idzie mi super i w sumie już się rozglądam za autem, bo w przyszły poniedziałek kończę jazdy i chyba nie będzie potrzeby kupowania kolejnych.
 
Do góry