reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Generalnie nieprawidłowa gospodarka hormonalna wpływa na wszystkie nasze komórki, a co za tym idzie na jajeczka również. No bo niby glukoza czy insulina nie mają nic wspólnego z jajnikami a jednak mają ogromny wpływ na jakość komórek jajowych. Dlatego warto kompleksowo dbać o hormony
 
Hmm, a dawno robiłaś ta prolaktyne? Bo jak byl spoko wynik, nie przy górnej granicy to nie ma sensu wydawać kasy :) Może poczekaj co Ci wyjdzie na tej histeroskopii :)
Raz byla przy górnej, ale dawno. Potem byla po sordku.
Mysle tez ze ciężko mi bedzie zachowac higiene badania- samo parkowanie auta bedzie dla mnie stresem :D
 
Dobra nawyzej posiedze chwile w aucie zeby sie uspokoic. Zrobie juz jak i tak jade na te wszystkie badania 3-5dc.
@Zazuu podpowiedzialabys mi co 3-5 moglabym tu dorzucic?
Lh
Fsh
Estradiol
Prolaktyna
Shgb
DHEAS
testosteron
Androstendion

Tarczyce mialam sprawdzana niedawno wiec nie robie.
 
Dobra nawyzej posiedze chwile w aucie zeby sie uspokoic. Zrobie juz jak i tak jade na te wszystkie badania 3-5dc.
@Zazuu podpowiedzialabys mi co 3-5 moglabym tu dorzucic?
Lh
Fsh
Estradiol
Prolaktyna
Shgb
DHEAS
testosteron
Androstendion

Tarczyce mialam sprawdzana niedawno wiec nie robie.

Myślę, że wszystko co ważne jest. Chyba, że nie badałas żelaza i ferrytyny to warto i jeśli dawno nie kontrolowałas to b12 i d
 
reklama
Do góry