reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ja robiłam w diagnostyce ANa4 i pokazało,że ANA2 lekko dodatnie i dodatnie histony i ro52. Odebrałam właśnie immunofenotyp i jest taki wynik, wydaje się ok. Miesiąc temu miałam łyżeczkowanie i szukam przyczyny. 😩🤔 Ta ostatnia ciąża i wcześniejsza (donoszona) były na acard i heparyna....tylko,że w tym ostatnim przypadku coś nie pyklo i stanęło serduszko na 9tyg :/ próbuje dostać się do reumatologa ale dopiero mam termin na koniec grudnia...prywatnie
Nie leczysz się u immunologa? Może warto o tym pomyśleć.

nic, sucho, dalej nic nie boli. Babka w szpitalu powiedziała, że jeśli ktoś zrezygnuje to można przełożyć o kilka dni, a jak nie to nie.
Przepraszam, a czy bierzemy pod uwagę scenariusz, ze ten okres wcale nie przyjdzie? Znaczy, przyjdzie ale za jakieś półtora roku?
Awkward Jesse Pinkman GIF by Breaking Bad

Ja to pokleiłam szeroką taśmą klejącą do pakowania, chujowo wygląda ale rurka jest jednej długości :p
Mój stary tez tak zrobił zamiast kupić mi nowy. Mcgyver qrwa jego mac.
 
reklama
W jakim szpitalu w Warszawie masz to histero?
Ja miałam na karowej i nikomu plamienia nie przeszkadzały
Nie mam w Warszawie, mam w szpitalu pod Warszawą. Jak np dostanę jutro okres to zadzownię chyba i spytam czy ewentualnie ktoś nie zrezygnował. A jak nie to idę z plamieniami, niech mnie odeslą do domu jak im się chce xD
 
Nie leczysz się u immunologa? Może warto o tym pomyśleć.


Przepraszam, a czy bierzemy pod uwagę scenariusz, ze ten okres wcale nie przyjdzie? Znaczy, przyjdzie ale za jakieś półtora roku?
Awkward Jesse Pinkman GIF by Breaking Bad


Mój stary tez tak zrobił zamiast kupić mi nowy. Mcgyver qrwa jego mac.
nie, wczoraj test biały i nawet jakby owulak się zupełnie przesunęła to nie bzykaliśmy się już potem ze Starym.
 
Bo sa osoby które potrafią porozmawiać normalnie o takich rzeczach, a większość niestety potrafi tylko wkurzać 😂🙈
Akurat co do naszej historii, to więcej wie tylko moja mama.

Zresztą, ona by już nas najchętniej do kliniki goniła.
Dwie koleżanki z pracy wiedzą nieco więcej, m.in. ta, która się mnie pytała, czy bierzemy taką ewentualność pod uwagę.
 
reklama
Co się wygrzebałam z nadrabiania to sruuuu... 40 nowych stron 🤣👍
Jeszcze nie jestem na bieżąco z konwersacją, ale dziewczyny mam pytanko! W tym miesiącu zaczęłam robić testy na owulacje. Ale że ze mnie oszczędna poznańska pyra, to stwierdziłam, że zrobie tylko mniej więcej podczas dni płodnych. 😅 Wiadomo, kalkulatory są do bani (mam 2 na telefonie, jeden wskazuje mi owulację dzisiaj, a drugi w niedzielę 🤣) ale robię od kilku dni te testy i jestem skołowana. Ja myślałam, że to z dnia na dzień się lekko podnosi, potem jest owulka, piękny ciemnoczerwony pik i potem spada. Czyli paseczek się robi coraz ciemniejszy. Tymczasem robie te testy, a one jakieś takie blade... bez jakiekolwiek składu i ładu. Raz są ciemniejsze, a raz jaśniejsze... Ja coś źle robię? Krzywo sikam? 😂 Czy to tak po prostu jest i mam się nie przejmowac? 🤣 A może nie mam być pyrą i robić je codziennie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20221117-154143_Premom.jpg
    Screenshot_20221117-154143_Premom.jpg
    143,8 KB · Wyświetleń: 80
Do góry