reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Wszystko wskazuje na to, że nie jesteś po terminie miesiączki tylko wciąż przed. Owulacja się przesunęła, a co za tym idzie data miesiączki również. Obstawiam okres za jakieś 2 moze 3 dni
ale to by oznaczało, ze będąc na usg byłam centralnie w trakcie lub jeszcze przed owulacją wiec jak on mógł zobaczyć ciałko żółte?🙄 ja jebie
 
Wszystko wskazuje na to, że nie jesteś po terminie miesiączki tylko wciąż przed. Owulacja się przesunęła, a co za tym idzie data miesiączki również. Obstawiam okres za jakieś 2 moze 3 dni
A u mnie za ile 😂😂. Bo apka 9 dni mi pokazuje 🤷‍♀️ czyli cykl bd 43 dni 🤯 to i tak nic przy @olka11135 i jej cyklu, ale i tak najdłuższy😂
 
reklama
U mnie problem sierści zniknął jak pies postanowił się wyprowadzić z domu i zamieszkał na podwórku. Siłą go do domu nie możemy zaciągnąć, groźbą, prośbą- zaprze się łapami, dupa w dół i koniec, parówką go skuszę do schodów a później długa w tył i na podwórko 😳 smutno nam z tego powodu bardzo, ale rozumiem, na podwórku to się dzieje a nie to co w domu, nuda i gorąco.
Ja za to mam zwykły odkurzacz na kablu i ten kabel aż tak bardzo mi nie przeszkadza bo jest długi, ale za to przy sunięciu do przodu zsuwa mi się rura na krotko, a przy pociągnięciu go do tylu - rozsuwa się 😀😀😀 i tak sobie szuram przód-tył, długa rura-krotka. Pierrolca idzie dostać i zawsze jak używam to marzę żeby się wziął spalił i zdechł.
Ja to pokleiłam szeroką taśmą klejącą do pakowania, chujowo wygląda ale rurka jest jednej długości :p
 
Do góry