reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Mój miał problem z naukami przedmałżeńskimi 🤣 Pytania są ogólnodostępne więc nawet jak ksiądz nie zgodzi się na spisywanie razem to możecie uzgodnić wersję. Do przeżycia:)
Nasz ksiądz na naukach przedmałżeńskich zaczął od zdania:
"Wiem, że to Ja od Was mogę więcej nauczyć się na czym polega małżeństwo ale muszę Wam powiedzieć wszystko, co muszę przekazać..." i tym nas ujął - PARĘ 10 LAT PO ŚLUBIE CYWILNYM z 3 dzieci🤭😁🤣
 
Ja Wam powiem, że co nie słyszę, to każda ze znajomych par kłamała w protokole i ustalała własną wersję...a mój narzeczony powiedział, że ja w ogóle można kłamać. Ja się z nim trochę zgadzam. I nie wiem, czy ksiądz przeżyje wersję, że mieszkamy ze sobą od 5 lat 🤷‍♀️. Wstrzemięźliwi nie jesteśmy. On nie chce mu kłamać, że chodzi do kościoła. A wątpię, że ksiądz po usłyszeniu tego pozwoli na ślub 😅.
Wszystkie pary, które znam i się pobrały w kościele nawet nogi nie postawiły, tylko chyba na własnym ślubie. I perfidnie: No przecież ksiedzu się prawdy nie mówi...
Jeżeli ksiądz jest normalny nie będzie robił problemu . Jeżeli chodzi o mieszkanie razem to różnica jest taka że będziecie mieć jedna spowiedź zamiast 2
 
Dziewczyny a co myślicie o sporcie w czasie oczekiwania na test ? Myślicie że intensywny wysiłek ,skoki mogą zaszkodzić ?🤔
 
Okuniewska ❤️ jej drugi podcast "tu_okuniewska" jest równie zacny
I przesłuchując go od początku, można dostrzec, jaką drogę przechodzi się do „odkompleksienia”.
Fajnie słucha mi się Okuniewskiej, która dzisiaj mówi: tak mam, jest u mnie tak i tak, jak zaniedbam swoje potrzeby mam zjazd w kierunku depresji, wiele rzeczy źle działa na moją psychikę.
Pasuje mi takie podejście 🙂
 
reklama
Kocham podcasty okuniewskiej zawsze mi robiła dzień, bo pomimo, że te zachowania i Ci opisywani ludzie byli okropni to potrafiła to ująć w zajebisty, zabawny sposób. Ja mam do was pytanie z innej beczki dzisiaj. Znowu o te testy owulacyjne, do znudzenia, ale ja nie ogarniam tego jak one się inaczej wybarwiaja. Proszę powiedzcie mi, co sądzicie o tych testach.
 

Załączniki

  • 8958F766-BCDB-4A4D-87F8-4DD46EB4AE21.jpeg
    8958F766-BCDB-4A4D-87F8-4DD46EB4AE21.jpeg
    2,8 MB · Wyświetleń: 125
Do góry