reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

@Lili88 daj znać jak tam sytuacja dzisiaj
Sad Best Friends GIF by Lisa Vertudaches
siedzę sobie na poczekalni i czekam na kolejna betę.

Myśle, ze najgorsze emocje już opadły.

Cieszę się, ze w poniedziałek idę do mojej ginekolog.

Dzisiaj będę się próbowała zapisać do endokrynologa.

Od wczoraj się zastanawiam co jest nie tak, ze nie wychodzi. Jak tak dłużej pomyśle to dochodzę do wniosku, ze takie ciąże biochemiczne mogły już się zdarzać u mnie bo przecież nie przed każdym okresem robiłam test.. obawiam się, ze u mnie winę może ponosić późne zagnieżdżenie się zarodka.. w końcu robiłam test 1 listopada i nic nie pokazał. I teraz tak niska Beta. Na dodatek ostatni seks był 21go października. Wiec nic się nie zgadza.

Dzisiaj wstałam z jakimś lepszym nastawieniem. Trzeba walczyć. :-/
 
reklama
siedzę sobie na poczekalni i czekam na kolejna betę.

Myśle, ze najgorsze emocje już opadły.

Cieszę się, ze w poniedziałek idę do mojej ginekolog.

Dzisiaj będę się próbowała zapisać do endokrynologa.

Od wczoraj się zastanawiam co jest nie tak, ze nie wychodzi. Jak tak dłużej pomyśle to dochodzę do wniosku, ze takie ciąże biochemiczne mogły już się zdarzać u mnie bo przecież nie przed każdym okresem robiłam test.. obawiam się, ze u mnie winę może ponosić późne zagnieżdżenie się zarodka.. w końcu robiłam test 1 listopada i nic nie pokazał. I teraz tak niska Beta. Na dodatek ostatni seks był 21go października. Wiec nic się nie zgadza.

Dzisiaj wstałam z jakimś lepszym nastawieniem. Trzeba walczyć. :-/
Progesteron też oznaczysz?
 
Ale jeszcze wcale nie jest powiedziane, że nie wychodzi. Wiesz, kiedy miałaś owulację w tym cyklu? Samo krwawienie jeszcze naprawdę nie musi oznaczać biochemu. Jesteś tam, żeby to właśnie skontrolować. Ja krwawiłam dopiero na trzeci dzień od pozytywnego testu z krwi (a wyszło wtedy koło 10 bhcg).
 
Ale jeszcze wcale nie jest powiedziane, że nie wychodzi. Wiesz, kiedy miałaś owulację w tym cyklu? Samo krwawienie jeszcze naprawdę nie musi oznaczać biochemu. Jesteś tam, żeby to właśnie skontrolować. Ja krwawiłam dopiero na trzeci dzień od pozytywnego testu z krwi (a wyszło wtedy koło 10 bhcg).

Ale jeśli ostatni stosunek był 21.10 to nawet przy turbo zdrowych plemnikach wczoraj musiało być jakieś 13dpo
 
reklama
Do góry