reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Właśnie ja się tego boję i nie chce do tego dopuścić 🤷‍♀️, bo to moim zdaniem od dupy strony. A od dupy strony dziecka nie będzie hahah 😂😂😂.
Wolę się upewniać, bo już mi przechodzi myśl zmiany lekarza 🤷‍♀️, cóż kiedyś muszę trafić na zaufanego, chociaż koleżanka chodzi do niego prywatnie i mega, a ja z pakietu i chyba to jest różnica bycia gorsza 🤷‍♀️

Ewentualnie możesz spróbować pójść do innego lekarza i poprosić o skierowania na badania hormonów z początku cyklu, jak Twój lekarz ma teraz urlop, to nawet niekoniecznie będzie widziane jak zmiana lekarza, tylko tymczasowe zastępstwo :D A rzeczywiście szkoda tracić teraz dwa cykle i robić badania dopiero jak Twój lekarz wróci.
A amh będziesz robić w ramach pakietu, czy musisz zapłacić? Bo mam jeszcze teorię, że dał Ci skierowanie tylko na to, bo to zazwyczaj jest i tak dodatkowo płatne, w moim pakiecie (Medicover) za amh musiałam i tak sama płacić mimo skierowania.
 
Kurczę dziewczyny jestem w 23dc dzisiaj i calutki dzień mam dosłownie mokro w majtach, śluz jest biały ale strasznie wodnisty, zazwyczaj mam w tej fazie albo sucho albo wlasnie biały ale gesty śluz.
Nic nie piecze nie swędzi ale co to się odwaliło nie wiem 🤷‍♀️ Mam nadzieje, ze to żadna infekcja. Ani nie owulacja taka pozna 😱
Śluzem bym się nie sugerowała, bo ja dziś idealnie płodny, aż cieknie po nogach za przeproszeniem 🙈, a samopoczucie okresowe, progesteron pokazał brak owu i nawet brak zbliżające się owu, więc jak dla mnie to nijak się ma🤷‍♀️
 
Śluzem bym się nie sugerowała, bo ja dziś idealnie płodny, aż cieknie po nogach za przeproszeniem 🙈, a samopoczucie okresowe, progesteron pokazał brak owu i nawet brak zbliżające się owu, więc jak dla mnie to nijak się ma🤷‍♀️

Progesteron nie pokazuje, że owu się zbliża 😁 więc może się właśnie zbliża. Siknij se na owulaczka
 
Śluzem bym się nie sugerowała, bo ja dziś idealnie płodny, aż cieknie po nogach za przeproszeniem 🙈, a samopoczucie okresowe, progesteron pokazał brak owu i nawet brak zbliżające się owu, więc jak dla mnie to nijak się ma🤷‍♀️
Taki typowo płodny śluz ciągnący się i przezroczysty to mialam wlasnie w planowej owulacji. Nie potwierdzona monitoringiem wiec wiadomo pewności nie ma. Ale No nic czekam na swoje testowanie ( choć pewnie i tak wcześniej zatestuje niż w dzień okresu )
 
Hej dziewczyny, możecie mnie wpisać na testowanie na 11/11.
Kiedyś udzielałam się na głównym staraczkowym forum ale w pewnym momencie poczułam, że to dla mnie za dużo. Staramy się pod kontrolą lekarza od listopada 2021 (spontanicznie od marca 2021). Moje amh 1,6, nasienie ok (ale aglutynacja I stopnia), niedoczynność tarczycy (euth. 125), duphaston x2 w drugiej połowie cyklu, ostatnio po hsg okazało się, że mam niedrożny lewy jajnik, którego nie udało się podczas badania udrożnić. Dziś 22 dzień niestymulowanego cyklu. Lekarz kazał zrobić pół roku przerwy od clo, że może akurat się uda, a jak nie to in-vitro.

Jesteśmy zapisani na luty do tego programu prokreacyjnego w krk. Mam już coraz mniej energii na te comiesięczne rozczarowania.
 
reklama
Do góry