reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Już jestem po, mam Bombelka 🥹
IMG_9019.jpeg

Trzymaj się kropku!
Już go supportuje. Dzisiejszy obiad sponsoruje Boliol i bombelek.
Dzisiaj fryty nie tuczą 😘
 
reklama
Obyś nie była z tych co soli nie używają, ale vegete już tak.

Vegeta I maggi są paksudne ze względu an skład I wysoką zawartość glutaminianu sodu. Jak gdzieś zjem coś z tym syfem to mnie żołądek boli w uj. Niemniej, jest Vegeta natura, która ma w składzie tylko suszone warzywa i sól, więc polecam jak ktoś by był zainteresowany dużo zdrowszym zamiennikiem 😉
 

Załączniki

  • 17f5d230-ca17-4801-8c0e-c40cbcca8ac0.jpeg
    17f5d230-ca17-4801-8c0e-c40cbcca8ac0.jpeg
    54,1 KB · Wyświetleń: 37
Dziś mam 25 dc i od wczoraj lekkie plamienia, ale nie krwiste.
W poprzednim cyklu miałam podobnie.
Czy to może być przez progesteron?
 
Dziś mam 25 dc i od wczoraj lekkie plamienia, ale nie krwiste.
W poprzednim cyklu miałam podobnie.
Czy to może być przez progesteron?
Tak.
Ja tak miałam po poronieniu w marcu 21’. Dopiero po roku lekarz zlecił badania progesteronu 3 cykle pod rząd 7/8dpo.
Przyjmuje duphaston od 20 dc lub pozniej zależy kiedy owu) przez 10 dni. 😉
 
Tak.
Ja tak miałam po poronieniu w marcu 21’. Dopiero po roku lekarz zlecił badania progesteronu 3 cykle pod rząd 7/8dpo.
Przyjmuje duphaston od 20 dc lub pozniej zależy kiedy owu) przez 10 dni. 😉
Jest sens żebym zrobiła badanie np jutro?
Teoretycznie to będzie 7 dpo, ale pewności nie mam.
Wyliczenia się tylko z aplikacji i pasków owulacyjnych. Jednak nie byłam na żadnym monitoringu w tym miesiącu.
 
reklama
O matko! Ja poprostu nie wierzę że może być szansą nastawiłam się że się nie uda. Jak będzie negatyw załamie się 😭🥹 czyli teraz mam badać temperaturę codzien? Dodam że od owulacji mam więcej śluzu niż zawsze takiego przezroczystego i dziś sutki wrażliwe na dotyk a nigdy nie miałam tak może 10 lat temu. I jajniki ciągle czuję
Trzymajcie kciuki dziewczyny 💓
Jesteś tak przygotowana i świadoma swojego ciała ze musi się udać! Nie ma innej opcji 😊
 
Do góry