reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Dziewczyny już tu się żegnałam ale jednak cały czas zaglądam co tu piszecie. Owulacje miałam około 9.11 i ja już oczywiście mam wszystkie objawy 😂 jak wy wytrzymujące z czekaniem na test? Mnie już tak nosi chyba mi trochę odbiło z ta ciąża.
Nie wytrzymujemy 🧐 ja jestem świrnięta i testuje od 7 dpo xD Ty dzisiaj masz 8, wiec w zasadzie jutro już będzie całkiem rozsądne testować 😅
 
Czesc dziewczyny, dopiero weszłam do mieszkania, cały dzień poza domem. Wyniki bety juz sa.
 

Załączniki

  • IMG_2121.jpeg
    IMG_2121.jpeg
    64 KB · Wyświetleń: 152
Wysłali mi wyniki .
Z moim szczęściem jak tak dalej pójdzie to podejdę to tej drożności w przyszłym roku🙁
Czy któraś z Was miała styczność z Ureaplasmą? Jeśli tak to jak długo leczenie zajęło?
Ma ktoś pomysł o co chodzi z tym rozgraniczeniem w tych wynikach, że w jednym wykryto, a w drugim nie?

Nie wiem skąd to ustrojstwo się wzięło, 3 miesiące temu, wszystko było ok nie miałam ani Urea ani Mycoplasmy.
Trzymajcie mnie...
Jeśli dobrze pamietam mi @Moonstone wspominała, że miała ureaplasme będąc w pierwszej ciąży.
 
Wysłali mi wyniki .
Z moim szczęściem jak tak dalej pójdzie to podejdę to tej drożności w przyszłym roku🙁
Czy któraś z Was miała styczność z Ureaplasmą? Jeśli tak to jak długo leczenie zajęło?
Ma ktoś pomysł o co chodzi z tym rozgraniczeniem w tych wynikach, że w jednym wykryto, a w drugim nie?

Nie wiem skąd to ustrojstwo się wzięło, 3 miesiące temu, wszystko było ok nie miałam ani Urea ani Mycoplasmy.
Trzymajcie mnie...
Czyli to świeża infekcja. Parvum i urealuticum to różne gatunki bakterii ureaplasma, u Ciebie wykryli tylko jedną z nich.
Nie mam pojęcia ile trwa leczenie, ale to przenosi się drogą płciową, więc koniecznie mąż na badania, ręczniki i inne rzeczy higieniczne do wymiany (w sensie do prania a nie do wyjebania) i nie używać po sobie. Tylko niech mąż nie patrzy w necie jak to się bada u mężczyzn!
 
Czyli to świeża infekcja. Parvum i urealuticum to różne gatunki bakterii ureaplasma, u Ciebie wykryli tylko jedną z nich.
Nie mam pojęcia ile trwa leczenie, ale to przenosi się drogą płciową, więc koniecznie mąż na badania, ręczniki i inne rzeczy higieniczne do wymiany (w sensie do prania a nie do wyjebania) i nie używać po sobie. Tylko niech mąż nie patrzy w necie jak to się bada u mężczyzn!
Nie mam siły....jeszcze nie dzwoniłam się rejestrować do gina nie może przepisać leczenia mi i sobie bez jego badań?
 
reklama
Do góry