reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Poproszę o kopa w tyłek 🙈 Rozważamy z małżem kupno biletów na bal sylwestrowy do jednej z naszych ulubionych restauracji. Będzie pyszne jedzenie, winko. A ja mam z tylu głowy myśli, że co jeśli będę w ciąży, będą nudności mnie męczyć na pewno, za dużo przez to nie pojem, szampana nawet nie wypije i w ogóle pewnie o 22 już będę zmęczona i chciała iść do domu😂 bo przecież jak dwa lata ciąży nie było, to teraz się nagle magicznie pojawi od razu xD
Kupuj! Ja mam zarezerwowane narty pod koniec stycznia z możliwością odwołania do 5 stycznia :p jak do 4 stycznia nie będę w ciąży to jade 😂
 
Dziewczyny a jakie testy owulacyjne z tych niedrogich wam się sprawdzają? Onestep są okej? :D
Ja używam od 2 lat horien medical. Bardzo badanie się odbarwiają. Ja np. wyłapuje takie piki 😉
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    898,4 KB · Wyświetleń: 81
Poproszę o kopa w tyłek 🙈 Rozważamy z małżem kupno biletów na bal sylwestrowy do jednej z naszych ulubionych restauracji. Będzie pyszne jedzenie, winko. A ja mam z tylu głowy myśli, że co jeśli będę w ciąży, będą nudności mnie męczyć na pewno, za dużo przez to nie pojem, szampana nawet nie wypije i w ogóle pewnie o 22 już będę zmęczona i chciała iść do domu😂 bo przecież jak dwa lata ciąży nie było, to teraz się nagle magicznie pojawi od razu xD
Ja bookuje wakacje na czerwiec, bo mam już w doopie wszystko i jak cudem zajdę (🤡) to będę myśleć co dalej. Więc widzisz,u Ciebie parę stów, u mnie parę tysięcy 😂
 
To ja melduje, że @ nie przyszła, a test wygląda tak. Chyba ciąż 🙈 ale glowa mi cały czas mówi, żeby sie nie cieszyć, bo już dwa razy się nie udało, no zobaczymy jak tym razem. Mój entuzjazm w skali 0-10, jest na razie na mocnej dwójce 😅 jeśli nie macie nic przeciwko, to ja tu jeszcze z Wami zostanę :)
Ale super!
Piękne kreski i jeszcze do tego wakacje na Maderze 😍
 
Poproszę o kopa w tyłek 🙈 Rozważamy z małżem kupno biletów na bal sylwestrowy do jednej z naszych ulubionych restauracji. Będzie pyszne jedzenie, winko. A ja mam z tylu głowy myśli, że co jeśli będę w ciąży, będą nudności mnie męczyć na pewno, za dużo przez to nie pojem, szampana nawet nie wypije i w ogóle pewnie o 22 już będę zmęczona i chciała iść do domu😂 bo przecież jak dwa lata ciąży nie było, to teraz się nagle magicznie pojawi od razu xD
Kopię w tyłek xD
Kupuj, trzeba żyć normalnie, planować wszystko i łapać chwile.
I nie ma co myśleć i zakładać jak będziesz się słabo czuć. Będziesz rzygać to trudno, a może będzie przebiegać bezobjawowo i będziesz się świetnie bawić i świętować przy bezalkoholowym ;)
 
reklama
Poproszę o kopa w tyłek 🙈 Rozważamy z małżem kupno biletów na bal sylwestrowy do jednej z naszych ulubionych restauracji. Będzie pyszne jedzenie, winko. A ja mam z tylu głowy myśli, że co jeśli będę w ciąży, będą nudności mnie męczyć na pewno, za dużo przez to nie pojem, szampana nawet nie wypije i w ogóle pewnie o 22 już będę zmęczona i chciała iść do domu😂 bo przecież jak dwa lata ciąży nie było, to teraz się nagle magicznie pojawi od razu xD
mysle, że jak będziesz w ciąży, to będziesz tak szczęśliwa, że odżałujesz tych kilka stówek, które przepadły 😀
A jeżeli jeszcze nie będziesz i zrezygnujesz z zakupu biletów, to będziesz sobie w brodę pluła.

Więc kupuj, zaciążaj, bilety komuś odsprzedaz, jeżeli się będziesz źle czuła;)
 
Do góry