reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Nie chcę Cię straszyć, ale sezon w pełni na jelitówke - przynajmniej w moich rejonach. Było może 2tyg spokoju i znów wszyscy dookoła wymiotują, brzuchy bolą. Sąsiadki chorowały i straciły apetyt, mówią że wgl nie czują głodu. Ja miałam też takie 4 dni, że musiałam częściej korzystać z łazienki 💩, ale tragedii nie był, troszkę był dyskomfort jeśli chodzi o brzuch, ale szybko mijał. Mam nadzieję, że to było to samo tylko u mnie przebiegło dużo łagodniej.
Jesu współczuję Ci aż 4 dni, ja nie nawidzę nie być w formie🥴 mam nadzieje, że to tylko dziś, ale ja o dziwo do kibelka nie latam, wszystko normalnie z tym akurat.
 
reklama
Jesu współczuję Ci aż 4 dni, ja nie nawidzę nie być w formie🥴 mam nadzieje, że to tylko dziś, ale ja o dziwo do kibelka nie latam, wszystko normalnie z tym akurat.
Tak jak pisałam wcześniej, nie było źle 😉 wcześniej byłam chora tylko 2 dni, ale wtedy nic nie mogłam zrobić bo tak źle się czułam, no i 2 noce były nieprzespane z głową w toalecie 😬😬😬
Tym razem tak nie było 🙂 wszystko miałam porobione i nie było problemu z jedzeniem 😉
 
Odkąd suplementuje osobno mam bezbolesne miesiączki. Tzn na razie to tylko 2 cykle, ale z nowości które wprowadziłam w tym czasie to magnez z yango.

Dziękuję, na pewno wypróbuję na sobie, i tak garść tabletek biorę to jedna więcej nic nie zaszkodzi 😊 bo czasami już i Nimesil nie daje rady 🙄
 
Hej dziewczyny
W październiku rok temu miałam ciąże biochemiczną i od tamtej pory cykle regularne 28-29 dni.
Teraz mam 31 dzień cyklu a okresu brak, jedynie lekkie pobolewanie podbrzusza.
Dziś rano robiłam test i wyszedł negatywny aczkolwiek może jest jeszcze szansa? :(

Jeśli można to proszę o zapisanie na testowanie 3.11
 
reklama
Najsamprzód powiem, że u mnie również biało :/ Okresu nie mam, więc jutro muszę dzwonić zmienić termin piątkowych badań.
Wiecie co powiem Wam, że czuje się dzisiaj jak 💩, jakieś nudności 🤢, brak apetytu słaba jestem, po powrocie do domu walnełam drzemkę. Dopiero niedawno się wykąpałam. Jestem cała obolała w tych zakwasach jeszcze. Mam nadzieję, że to jednodniowe osłabienie. I brzuch mnie boli jak na okres, a właśnie rano mi się skończył🤦‍♀️ nie wiem o co chodzi😳
Ja mam szereg objawów, których zwykle nie mam: mdłości, trądzik, wybuchy płaczu (np. b ktoś kibicował Polsce w jakimś tam sporcie w filmie 🤭), więc już sobie tłumaczyłam, ze może jest coś na rzeczy, ale NIEEEE....
 
Do góry