reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Wiecie co powiem Wam, że czuje się dzisiaj jak 💩, jakieś nudności 🤢, brak apetytu słaba jestem, po powrocie do domu walnełam drzemkę. Dopiero niedawno się wykąpałam. Jestem cała obolała w tych zakwasach jeszcze. Mam nadzieję, że to jednodniowe osłabienie. I brzuch mnie boli jak na okres, a właśnie rano mi się skończył🤦‍♀️ nie wiem o co chodzi😳
Oby to nie było jskieś grypsko :/ Zdrówka ❤️
 
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Na pacjencie mam kartę leczenia szpitalnego i takie rozpoznanie. Czy taki sam kod będzie tez na zwolnieniu lekarskim? Czy oni się jakimiś innymi kodami posługują na zwolnieniach?
Bo tego jeszcze nie ma w pacjencie.
Nie wiem jak jest na zwolnieniach papierowych, bo dawno takiego nie widziałam, ale na elektronicznych nie ma kodu i pracodawca nie widzi powodu choroby.
 
@Myszko a co u Ciebie słychać? Mamy trzymać kciuki za transfer? Dobrze pamietam ze na dniach miał być?
Dziękuję, że pytasz ❤️ Jutro o 13.00. Ale mam totalnie wywalone. Może to jakiś mechanizm obronny, bo to nasz ostatni zarodek i po prostu staram się o tym nie myśleć. Odezwę się po, to jakąś datę sikania ustalimy ;)
 
reklama
Do góry