reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Na pacjencie mam kartę leczenia szpitalnego i takie rozpoznanie. Czy taki sam kod będzie tez na zwolnieniu lekarskim? Czy oni się jakimiś innymi kodami posługują na zwolnieniach?
Bo tego jeszcze nie ma w pacjencie.
 

Załączniki

  • IMG_9643.jpeg
    IMG_9643.jpeg
    82,6 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Wiecie co powiem Wam, że czuje się dzisiaj jak 💩, jakieś nudności 🤢, brak apetytu słaba jestem, po powrocie do domu walnełam drzemkę. Dopiero niedawno się wykąpałam. Jestem cała obolała w tych zakwasach jeszcze. Mam nadzieję, że to jednodniowe osłabienie. I brzuch mnie boli jak na okres, a właśnie rano mi się skończył🤦‍♀️ nie wiem o co chodzi😳
 
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Na pacjencie mam kartę leczenia szpitalnego i takie rozpoznanie. Czy taki sam kod będzie tez na zwolnieniu lekarskim? Czy oni się jakimiś innymi kodami posługują na zwolnieniach?
Bo tego jeszcze nie ma w pacjencie.
Ja tak miałam, miałam poronienie zatrzymane i to co było na wypisie też się pojawiło jako powód zwolenia - w sensie kod. 😊
 
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Na pacjencie mam kartę leczenia szpitalnego i takie rozpoznanie. Czy taki sam kod będzie tez na zwolnieniu lekarskim? Czy oni się jakimiś innymi kodami posługują na zwolnieniach?
Bo tego jeszcze nie ma w pacjencie.
Tak. Właśnie sprawdziłam i miałam rozpoznanie O03.3 a na zwolnieniu O03
 
Hej! Mam nadzieję, że stymulacja do IVF nie będzie potrzebna 🤞🤞 😊
Byłoby cudownie 🥹

Ja w poprzednim cyklu zaczęłam brać ovarin (też zawierający inozytol) polecony zarówno przez endokrynologa jak i ginekologa i nie wiem czy to on tak zadziałał ale @ która miałam była praktycznie bezbolesna 🙈 a zawsze była to u mnie masakra i dzień wyjęty z życia. Czy wpłynęło to jakoś na jakość owulacji to nie wiem , zobaczymy jak w tym miesiącu bo dalej suplementuje
Coś w tym jest :) Tez zauważyłam, ze odkąd biorę suple to miesiączki są łagodniejsze. A po oleju z wiesiołka to w ogóle nie czułam, ze mam okres. Za to kiedyś zwijałam się z bólu..
 
Wiecie co powiem Wam, że czuje się dzisiaj jak 💩, jakieś nudności 🤢, brak apetytu słaba jestem, po powrocie do domu walnełam drzemkę. Dopiero niedawno się wykąpałam. Jestem cała obolała w tych zakwasach jeszcze. Mam nadzieję, że to jednodniowe osłabienie. I brzuch mnie boli jak na okres, a właśnie rano mi się skończył🤦‍♀️ nie wiem o co chodzi😳
Nie chcę Cię straszyć, ale sezon w pełni na jelitówke - przynajmniej w moich rejonach. Było może 2tyg spokoju i znów wszyscy dookoła wymiotują, brzuchy bolą. Sąsiadki chorowały i straciły apetyt, mówią że wgl nie czują głodu. Ja miałam też takie 4 dni, że musiałam częściej korzystać z łazienki 💩, ale tragedii nie był, troszkę był dyskomfort jeśli chodzi o brzuch, ale szybko mijał. Mam nadzieję, że to było to samo tylko u mnie przebiegło dużo łagodniej.
 
Byłoby cudownie 🥹


Coś w tym jest :) Tez zauważyłam, ze odkąd biorę suple to miesiączki są łagodniejsze. A po oleju z wiesiołka to w ogóle nie czułam, ze mam okres. Za to kiedyś zwijałam się z bólu..

Ja olej z wiesiołka suplementuje już 4 miesiące i jedyne co zauważyłam to zwiększona ilość śluzu w moje dni a na bolesne 🩸 nic nie działa u mnie 🙄
 
reklama
Do góry