reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Ja już zaczęłam kupować prezenty i jestem przerażona, bo na 4 osoby wydałam 750zl 🤯 a mam jeszcze z 10 osób do obdarowania 🙈 i dodatkowo 3 osoby mają urodziny w grudniu 🙈 mój portfel już płacze 🤣
Wyjątkowo nie mam jeszcze żadnych pomysłów prezentowych, a nie znoszę robić takich zakupów na ostatnią chwilę, bo zazwyczaj wszystko kupuje online - nienawidzę chodzenia po sklepach 🤷‍♀️ Mój rekord „ostatnich prezentów”, to odebranie prezentu dla męża w drodze na wigilię (bo wcześniej nie był dostępny i miałam już przygotowaną atrapę jako zamiennik 😅).
 
reklama
Córce zestaw "czytaj z albikiem", ukochanemu saturator do wody, a siostrze i jej mężowi miski ceramiczne 🙈
Muszę się z końcu zebrać i kupić saturator! Ale najpierw filtr do wody, bo mamy bardzo twardą (w ostatniej ciąży woda z kranu przestała mi smakować, a wcześniej ją uwielbiałam).
 
Lekarz przy wypisie powiedział, żebyśmy z mężem zrobili badania genetyczne, bo skoro to już 2. poronienie, to trzebaby coś podziałać w tym temacie. Czy Kiry i kariotypy wystarczą? Czy jeszcze coś do tego? 🥺 ktoś się orientuje?
A robiłaś wcześniej badania na trombofilię i zespół antyfosfolipidowy?
 
Ja mam dzisiaj 6dc po tej „byle jakiej” miesiączce, a testy owulacyjne już pozytywne :/ Jutro skoczę na badania krwi, żeby zobaczyć jak to tym razem wyglada i może wpadnę na moni do ginekologa, bo w piątek mam mieć drożność (przełożyłam z jutra, bo jeszcze nie mam wyniku wymazu w kierunku chlamydii - ma być w piątek) i chciałabym mieć pewność, że jednak owulacja nie przyszła szybciej 🤦‍♀️
 
Miałaś łyżeczkowanie, wiec nie musisz czekać na oczyszczanie - to jeden z plusów tego zabiegu. Dzień łyżeczkowania traktuje się jako pierwszy dzień cyklu.
Tak, jak dziewczyny mówią - spróbuj jednak odpocząć. Twój organizm potrzebuje teraz spokojnie dojść do formy, daj Wam kilka spokojnych dni, bez forsowania się.
Podziwiam Twoje pozytywne nastawienie i siłę ❤️
Kurcze, myślałam, ze łyżeczkowanie to tylko wyciągną pęcherzyk ciążowy i okres przyjdzie za jakiś czas normalnie i się to tam wszystko złuszczy 😱 przynajmniej położna mi to potwierdziła 🤔
Chyba, ze ja coś źle zrozumiałam
 
Mój mąż wie o każdym moim teście, nie miałabym możliwości mu powiedzieć jakoś wystrzałowo 😄 Nawet owulaki ze mną ogląda 😂

Dzisiaj mnie tak mąż wzruszył, że szok. Zaczęłam poważnie myśleć o tej pielęgnacji włosów, przeszukałam sklepy internetowe i powrzucałam do koszyka wszystko co chcę na początek. Przyszedł syn, gadka szmatka i pyta dlaczego ja dostanę prezent na święta już teraz a on musi czekać do grudnia (generalnie nie obchodzimy świąt, jesteśmy niewierzący, ale wiadomo prezenty są, syn wie doskonale że to my je robimy). No i wtrącił się mój mąż, że on też być może dostanie swój prezent za 2-3 tygodnie. Syn poszedł, a ja pytam męża jaki prezent bo w sumie jeszcze nie pytałam co chce dostać i myślałam że sam coś planuje sobie kupić. A on wypalił, że tym prezentem ma być pozytywny test ciążowy 🥹🥹 No prawie się popłakałam, nie sądziłam że aż tak mu zależy.
Oj jak pięknie! 🥰 oby to się spełniło! ❤
Ja akurat testy robię jak mojego nie ma w domu i nic mu nie mówię. Chce go zaskoczyć jak się uda ☺
Ale w weekend mnie rozwalił na łopatki 🤣
Skończył mi się okres i w weekend mówię do niego, że chce się napić piwa, bo zaraz już nie będę mogła (miałam na myśli, że zaczną się dni płodne, więc wolę nie pić)
A ten ze łzami w oczach i wielkim wzruszem się mnie pyta czy się udało i jestem w ciąży 🙈
Mówię wtf, dopiero co skończył mi się okres to uwazasz, że jestem w ciąży i chce to piwem uczcić? 🤣 aż mi go trochę szkoda było, ale nie wiem co to za pomysł był 🤣
 
reklama
Muszę się z końcu zebrać i kupić saturator! Ale najpierw filtr do wody, bo mamy bardzo twardą (w ostatniej ciąży woda z kranu przestała mi smakować, a wcześniej ją uwielbiałam).
U mnie ten sam problem. Mam najzwyklejszy filtr z dafi. Nawet do czajnika daje filtrowana wodę, bo nienawidzę pływającego kamienia w szklance!
 
Do góry