reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Hehe. Tak właśnie jest. Imieniny kojarzą się ze starością 🙈

Dziewczyny, od czego się zaczyna poronienie? Bardzo słabo się czuję i się zastanawiam czy to jest już to 😥 a jeszcze muszę młodego zaprowadzić do ośrodka zdobywania wiedzy 🤦 W samochód nie wsiądę bo już mnie poty zalewają i nogi drżą 😥
U mnie nie było żadnych zwiastunów. Wiadomo - czułam się źle, ale odstawiłam leki i wiedziałam, że i na co czekam i że może nadejść w każdej chwili - trochę jak miesiączka. Ostatnią ciąże poroniłam podczas kąpieli w wannie.
Fizycznie nie bolało.
Trzymaj się 😓
 
Dziewczyny, ja się nie znam, jedna strata za mną a bety też nie sprawdzałam przyrostów bety, raz tylko zbadałam żeby potwierdzić ciążę. Czy zawsze jak już spadnie beta to oznacza koniec? Czy może spaść a potem i tak ruszyć i być ok? 🤔
 
Dziewczyny, ja się nie znam, jedna strata za mną a bety też nie sprawdzałam przyrostów bety, raz tylko zbadałam żeby potwierdzić ciążę. Czy zawsze jak już spadnie beta to oznacza koniec? Czy może spaść a potem i tak ruszyć i być ok? 🤔
Nie może. Po jakimś czasie przyrasta dużo wolniej, ale nigdy nie jest tak że spada i się podnosi. Jak spada to już po wszystkim.
 
U mnie nie było żadnych zwiastunów. Wiadomo - czułam się źle, ale odstawiłam leki i wiedziałam, że i na co czekam i że może nadejść w każdej chwili - trochę jak miesiączka. Ostatnią ciąże poroniłam podczas kąpieli w wannie.
Fizycznie nie bolało.
Trzymaj się 😓
Ale wiedziałaś że to nastąpi i akurat przytrafiło się w wannie, czy to było nagle i niespodziewanie?
 
Do 16 jest jeszcze trochę czasu. Spróbuj się przeleczyć, zrobić później badania moczu na potwierdzenie, że już po infekcji, ale tak czy siak myślę, że najlepiej skonsultować to już teraz z ginekologiem, bo do drożności nie można mieć żadnej infekcji. Pomyśl o tym w ten sposób, że możesz mieć zapalenie cewki moczowej i bakterie gromadzą się przy ujściu. Nie zdołasz wyleczyć infekcji na własną rękę, objawów możesz już nie odczuwać, a jednak bakterie nadal tam będą. Lekarz w trakcie drożności podotyka, przeniesie bakterie na cewnik i wprowadzi go do dróg rodnych - masz wtedy dużo większy problem. Nawet lekarz rodzinny powinien Ci wypisać receptę. Ja ze swojej strony polecam Monural - po jednej dawce wszystko cofnęło się jak ręką odjął + do tego zakwaszanie moczu witaminą C i żuravitem forte.

O monural nawet chyba mam w apteczce. Jakoś o 2 w nocy zapomniałam o nim całkowicie. Piłaś tylko jedna saszetkę? Myślisz że pomimo że wzięłam furagine to monural mogę jeszcze wypić ?
 
Witam. Witam. My mamy długi weekend ( czyt. Spimy do 9 albo jeszcze dłużej) ale o 7 szwagierka zadzwoniła zapytać czy przyjdę przypilnować jej roczna corę by mogła odprowadzić resztę do szkoły i koniec że spaniem dla mnie! A nawet dobrze mi się spało.
U nas też deszczowo ale jest ciepło. Mój ma w sierpniu urodzinki to też nam pasuję,, ale poczekam może będzie jeszcze lipcowe dzieciątko 😍 w końcu nadzieja umiera ostatnia.
 
Dziewczyny, ja się nie znam, jedna strata za mną a bety też nie sprawdzałam przyrostów bety, raz tylko zbadałam żeby potwierdzić ciążę. Czy zawsze jak już spadnie beta to oznacza koniec? Czy może spaść a potem i tak ruszyć i być ok? 🤔
Beta fizjologicznie spada po 10 tygodniu ciąży. W 16 tygodniu jej poziom się zatrzymuje i jest mniej więcej taki do końca ciąży. U mnie zaczęła spadać w 7 😔
 
reklama
Do góry