reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Zaczęłam robić ale jak usłyszałam że jest dopiero 16 mm to wstrzymałam się. Druga sprawa że przed stymulacjami u mnie testy słabo działały nigdy mi nie wyłapały piku. Więc traktuje je jako papierek który niekoniecznie pokazuje realnia. Teraz też przy 16 mm test pokazał mi pik a to chyba nie możliwe żeby pęcherzyk 16 mm miał pęknąć.
Pęcherzyk rośnie 2-3mm dziennie, a przed owulacja jeszcze szybciej i pęka (zazwyczaj) mając 20-25mm, wiec pik przy 16mm jest jak najbardziej prawidłowy ;)
 
reklama
Nie wiem jak to działa, ale jest możliwe żeby po Ovi był ten delikatny spadek a zaraz po nim nastąpiło zagnieżdżenie i mamy cionsz?
To jest najprawdopodobniejsza opcja. Bo w dniu kiedy beta byla 7,9 to bez ciazy beta zawsze byla na poziomie 3. Wiec mozliwe ze wylapalam moment, ze zastrzyk spada, a beta rosnie.
 
Pęcherzyk rośnie 2-3mm dziennie, a przed owulacja jeszcze szybciej i pęka (zazwyczaj) mając 20-25mm, wiec pik przy 16mm jest jak najbardziej prawidłowy ;)
No to człowiek całe życie się uczy :D ale to dobrze wiedzieć dzis atakuje starego może jeszcze zdążymy skoro mam kucie w jajnikach. Może i u mnie zdarzy się jakiś cud w listopadzie i nie będę musiała mieć robionej drożności w przyszłym miesiącu 🤞
 
Ostatnia edycja:
No to człowiek całe życie się uczy :D ale to dobrze wiedzieć dzis atakuje starego może jeszcze zdążymy skoro mam kucie w jajnikach. Może i u mnie zdarzy się jakiś cud w listopadzie i nie będę musiała mieć robione i drożności w przyszłym miesiącu 🤞
Trzymam kciuki! Bawcie się dobrze ;)
 
reklama
Do góry