reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Powiem Wam, że poziom PiSu i prawicy i ich argumentacji to dno. Rozumiem, że ktoś może nie chcieć refundacji in vitro. Że może uważać, że są ważniejsze potrzeby, ważniejsze cele do sfinansowania z budżetu państwa. Ale to co mówili o samym in vitro sprawia, że jestem w szoku, że za swoich rządów nie zakazali przeprowadzania in vitro w Polsce.

Całe mnóstwo obrzydliwych klamst, przeinaczeń, po prostu aż rzygać się chce. To było po prostu obrzydliwe, wstrętne, już nie widzę w tych istotach istot ludzkich. A to zdaniem niektórych niby dzieci z in vitro nie powinno się nazywać homo sapiens tylko homo animalis, tfu! Mam mdłości jak patrzę na nich, są wstrętni, rzygać się chce.

Hańba.


Tak zgadzam się. Najbardziej mnie urzekł argument, że może dzięki in vitro będzie więcej dzieci w Polsce ślę o ile więcej będzie upraszczając,,utylizowanych". Bo na 5 czy 6 zarodków kobieta dostaje tylko 1 lub 2 i reszta idzie do utylizacji 😡
No to chyba dobrze, że będzie więcej tych dzieci, że więcej rodzin będzie mogło dzięki temu zostać rodzicami. Tak powinno być, metoda leczenia rozwiązująca problem wielu. Ale nie, ważniejsze dla pisu są te niewykorzystane zarodki...
 
A ja w ogóle dziś wstałam i na kibelku te testy zamówione tak na mnie patrzyły, że wzięłam jeden i sobie siknelam 🤣 Nie wiem czego się spodziewałam w 6dpo 😂😂
Mi się przez Was tęskni za sikaniem. Jestem w 5DC😅
Owulacyjnych mam w domu 5, ale obiecałam sobie, że do końca roku nie będę sobie tego robić i nie będę robiła testów owulacyjnych.
 
reklama
Do góry