reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
O bosze... Pół miasta przeszłam żeby leki z recepty wykupić 😥 5 leków i każdy w innej aptece kupiłam 😣 chyba nie muszę mówić, że wybrałam sie pieszo i pada śnieg z deszczem? Zimno mi 😢 odbieram dzieci i jeszcze paczkomat. Oczywiście z drugiej strony osiedla 🤦
Dałabym sobie spokój z paczkomatem, ale buty zimowe dla syna przyszły więc dobrze by było żeby jutro już założył 🤦
 
tak z ciekawości - dlaczego łączysz katar z ciążą? Żadne źródła nie mówią o tym, że to może być objaw ciąży. To, ze był akurat na początku nie znaczy, że jego powodem nie mogło być przeziębienie...
Sorry dziewczyny, ale serio, nie wszystko co się dzieje 7dpo ( a nawet bym się pokusiła a stwierdzenie, ze nic co się dzieje 7dpo) jest objawem ciąży. Wiem, ze to tak miło przypisać, ale to fizjologicznie nie jest możliwe...
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
 
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
Nie będę dyskutować, przecież znasz swoje ciało ;)
 
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie no
Słyszałam o takich przypadkach. To taki specyficzny objaw. Nie każdy katar to ciąża. I tak samo nie każdy ból piersi, częstomocz to ciąża. Ale ta różnica jest wyczuwalna.
 
„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
Tylko że estrogeny wzrastają dopiero ok.8 tyg ciąży. Wcześniej jest wysoko przy owulacji i potem spada.
 
Zabieramy wszystkich 😄 i nikogo przed 9 miesiącami nie wypuszczamy.
Wszystkie rozumiem przyjmują magnez YANGO? Widzę te nagłówki:
„Kliniki ich nienawidzą. Znalazły sposób na ciążę. Sprawdź jak”
Ja wciąż czekam na swój😭 dzisiaj dostałam info, że sklep dostał wczoraj nową partię i mieli mi wysłać ale pół zamówienia przyszło potłuczone i czekają na nową dostawę. Obiecują że dzisiaj wyślą, a ja jutro wyjeżdżam i pewnie przesyłka wróci do nadawcy. Na zmianę adresu i paczkomatu się nie zgadzają. Ja już takiego pecha ostatnio mam że nic mnie nie zdziwi. Nie jest mi pisane ostatnio branie magnezu, robienie drożności i zachodzenie w ciążę.
 
reklama
Do góry