reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Jestem w domu! I wiecie co? Obejrzałam ślub od 1. wejrzenia, jeden odcinek Googlebox i już mi się nudzi i najchętniej bym wróciła do pracy 🙄🙈 mąż powiedział, ze mnie do łóżka przypnie pasami 🤣
Gdzie Ci się tyłek pali do roboty? 🤣 Siedź i odpoczywaj! Weź sobie jakiś dobry serial włącz i czas będzie leciał ;) Jak się czujesz?
 
reklama
Gdzie Ci się tyłek pali do roboty? 🤣 Siedź i odpoczywaj! Weź sobie jakiś dobry serial włącz i czas będzie leciał ;) Jak się czujesz?
W tym problem, ze jestem pracoholikiem 🤷🏼‍♀️ teraz ciągle chodzę i coś robię- tu coś sprzątnie, tu walizkę rozpakuje ze szpitala, no ja nie potrafię odpocząć ☹️
No właśnie muszę coś znaleźć na netflixie godnego polecenia 😁 albo na playerze. Na razie mam do końca przyszłego tygodnia l4, potem chwile pochodzę do pracy aż nie dostanę wyników badan płci malucha, pójdę do USC, przedstawię to w pracy i potem będzie dłuższy odpoczynek 🙈
Czuje się ok, nic mnie nie boli na szczęście. Myślałam, ze będę miała jakąś dziurę po wenflonie (nigdy nie miałam), a tu lekka dziurka tylko 😱
Miałam zwykłe podpaski i takie podkłady poporodowe. To położna doradzila mi, żebym jednak nosiła te drugie, a potem kupowała bezzapachowe, najzwyklejsze podpaski na okres plamienia- te najdroższe nie zawsze są najlepsze- jak to ona stwierdziła 😏 na wypisie mam kontrole za 4 tygodnie. Mam nadzieje, ze do tego czasu pojawi się okres i wszystko się oczyści 🙏🏻
 
W tym problem, ze jestem pracoholikiem 🤷🏼‍♀️ teraz ciągle chodzę i coś robię- tu coś sprzątnie, tu walizkę rozpakuje ze szpitala, no ja nie potrafię odpocząć ☹️
No właśnie muszę coś znaleźć na netflixie godnego polecenia 😁 albo na playerze. Na razie mam do końca przyszłego tygodnia l4, potem chwile pochodzę do pracy aż nie dostanę wyników badan płci malucha, pójdę do USC, przedstawię to w pracy i potem będzie dłuższy odpoczynek 🙈
Czuje się ok, nic mnie nie boli na szczęście. Myślałam, ze będę miała jakąś dziurę po wenflonie (nigdy nie miałam), a tu lekka dziurka tylko 😱
Miałam zwykłe podpaski i takie podkłady poporodowe. To położna doradzila mi, żebym jednak nosiła te drugie, a potem kupowała bezzapachowe, najzwyklejsze podpaski na okres plamienia- te najdroższe nie zawsze są najlepsze- jak to ona stwierdziła 😏 na wypisie mam kontrole za 4 tygodnie. Mam nadzieje, ze do tego czasu pojawi się okres i wszystko się oczyści 🙏🏻
Nie szalej kochana, mimo wszystko jesteś po zabiegu ;) Daj się wszystkiemu wygoić bo po co masz niepotrzebnie dłużej krwawić 😘
 
Jesteśmy razem z narzeczonym w związku 8 lat. Staramy się o dziecko od stycznia 2023 roku. W lipcu ciąża biochemiczna 💔😢
Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki, że tym razem się uda 🤞
Staracie się póki co tak po prostu, czy jesteście pod opieką lekarza? Robiliście już jakieś badania?
 
Ałaał... Oby wszystko było okej z tą raną po zębie 😩

Właśnie, też planuję już teraz kupować prezenty świąteczne. Z jednej strony poczekałabym na Black Friday, ale z drugiej wiem już z doświadczenia że w ten dzień wszystkie ceny są sztucznie ponaciągane i te promocje to wcale nie są promocje... A teraz chociażby Empik ma urodziny i ceny bardzo fajne.
Ja już zaczęłam kupować prezenty i jestem przerażona, bo na 4 osoby wydałam 750zl 🤯 a mam jeszcze z 10 osób do obdarowania 🙈 i dodatkowo 3 osoby mają urodziny w grudniu 🙈 mój portfel już płacze 🤣
 
Ja już zaczęłam kupować prezenty i jestem przerażona, bo na 4 osoby wydałam 750zl 🤯 a mam jeszcze z 10 osób do obdarowania 🙈 i dodatkowo 3 osoby mają urodziny w grudniu 🙈 mój portfel już płacze 🤣
Wow to co kupiłaś? 🙈 ja też zaczynam już gromadzić prezenty, ale kupuje tylko rzeczy w faktycznie niższych cenach niż normalnie. 😊
 
Bardzo mi przykro. Trzymam kciuki, że tym razem się uda 🤞
Staracie się póki co tak po prostu, czy jesteście pod opieką lekarza? Robiliście już jakieś badania?
Jesteśmy pod opieką lekarza, co miesiąc do początku roku byłam pod opieką ginekologiczną, mam torbiel 2 cm na jajniku i m.in. też w celu obserwacji.
Robiłam wszelkie badania, wszystko w normie poza B12 i homocysteina podwyższona (16) ☹️ zrobiłam test DNA na trombofilię - wyszedł mi jeden z wyników negatywny - zgodnie z interpretacją lekarza zalecony acard i stwierdzone, że nie przyswajam kwasu foliowego - od tego czasu biorę foliany.
Od sierpnia nie byłam na wizycie, po ciąży biochemicznej miałam ciezko psychicznie dojść do siebie.
P.s. Jeśli ktoś na forum też nie przyswaja kwasu foliowego i przyjmuje foliany to proszę u podzielenie się, z których korzystacie i czy zamawiacie przez internet. U mnie tylko 1/5 aptek dysponowała folianami dla osób nieprzyswajajacych.
Suplementacja na tą chwilę: B12, foliany, D3, femibion 0.
Choroby przewlekłe: arytmia, wypadanie zastawki mitralnej serca - od lat betaloc
 
reklama
Ja już zaczęłam kupować prezenty i jestem przerażona, bo na 4 osoby wydałam 750zl 🤯 a mam jeszcze z 10 osób do obdarowania 🙈 i dodatkowo 3 osoby mają urodziny w grudniu 🙈 mój portfel już płacze 🤣
U mnie też będzie obciążony na maksa. Myślami, że ten miesiąc będzie lżejszy jeśli chodzi wydatki, ale udało się ogarnąć geodetę
i notariusza (rodzice przepisują działki) i jak się każdy domyśla jest to nie najmniejszy wydatek. Żeby było lepiej ubezpieczenie auta własnej zapłaciłam z autocasco. Koniec roku i same duże wydatki 🤷🏻‍♀️
 
Do góry