reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Tak fabryczną pewnie. Ja tu jestem już w h....uj rozsądna, powinien być ślad różu. Jutro tempka w dol i buchniee @
Zrób to dla mnie i wysikaj dwie legitne, różowe kreski. Temperatura nie spadnie. Jeśli jest jakiś powód dlaczego wróciłam na kreski, to dlatego żeby Cię wygonić na mamuśki, więc sikaj dwie różowe krechy!
 
Ja to jestem chyba jakaś nienormalna, bo z moim mężem jesteśmy razem już ponad 4 lata i NIGDY jeszcze nie było awantury 🤣🤣🤣 Owszem, nie raz zdarza się że mamy odmienne zdanie, ale rozmawiamy wtedy po prostu, najczęściej jest tak że ja milknę i odzywam się dopiero jak ochłonę i przemyślę. Naprawdę, jeszcze nigdy się nie pokłócilyśmy 😂😂
To u nas w ciągu 8 lat były może ze dwie awantury i raz „ciche dni”, a w zasadzie „cichy dzień” - nie twierdzę, że się nie kłócimy, czy sprzeczamy, bo to robimy, ale u nas to jest szybka wymiana ognia i spokój ;)

Nie znoszę cichych dni, bo to przywołuje kiepskie wspomnienia z dzieciństwa, gdy moi rodzice tak robili i strasznie mnie meczy, wiec ustaliliśmy kiedyś, że nie będziemy tego praktykować.
 
Zrób to dla mnie i wysikaj dwie legitne, różowe kreski. Temperatura nie spadnie. Jeśli jest jakiś powód dlaczego wróciłam na kreski, to dlatego żeby Cię wygonić na mamuśki, więc sikaj dwie różowe krechy!
Najbardziej chcialabym to zrobić i zabrać Was wszystkie na mamuśki - niestety testy nie współpracują 😄😄😄
 
reklama
Do góry