reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja myślę, ze taka roznica wieku jest super. Młody będzie już więcej rozumiał i pojdzie do złobka, pozniej przedszkole i dla mnie będzie tez trochę lżej. Także nie ma co czekac. Mam tylko obawy co będzie jak beda miala problemy w ciazy lub znowu wcześniej urodzę. Ale nie wszystko da się przewidzieć.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie ja się też tego boję. My dziś byliśmy na ostatnim szczepieniu. 3 wklocia, płakał mój maluszek z takim żalem[emoji58]. Była kobietą z takim 2miesie cznym szkrabem. Ja już nie pamietam mojego urwisa takiego, taki już mały chłopczyk jest a nie dzidziuś. Waży 12.100 i ma 86 cm. A ile Wasze maluchy ważą? Mamy odstawić Wit D do września. Czy Wy też odstawiacie?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My Wit D odsawiona mamy od kwietnia do września.
Ja ostatnio przegladałam ubranka i natknęłam sie na jego pierwsze ubranka r. 38.. az trudno mi uwierzyć, ze taki juz jest chłopak :) wazy ok 9200kg a mierzy ok 80cm jest drobny i wszyscy daja mu ok roku albo mniej. Ale energii mu nie brakuje, bieg jak szalony i sciga sie sam ze sobą :) smutno mi, ze od 1go idzie do żłobka ale mysle, ze to dobra decyzja.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
my bylysmy w poniedziałek na szczepieniu i też lekarz mówił żeby do września odstawić Wit D, moja wazy 11kg a mierzy 86cm
 
My wczoraj byliśmy w smyku po spacerówkę i mieliśmy problem bo chciałam taka z jedną rączka i żeby jak Antos siedzi miał podparcie na całą głowę. Wyobraźcie sobie że tylko dwa takie wózki były, żaden z tych co mi się podobały. Ale w końcu jeden wzięliśmy.Ale naprawdę było ciężko coś wybrać, wszystkie miały takie niskie oparcia a sprzedawczyni powiedziała że Antek po prostu jest wysoki jak na swój wiek. Czy 86cm na 18miesiecy to dużo? Nie wydaje mi się... Do tej pory jeździł w spacerówce z tej 3w1 ale jakiś taki nieporeczny ten wózek się zrobił.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy easyGo quantum alu i jestem bardzo zadowolona jak do tej pory. Polecam.
Moja waży niecałe 12 kg.
Mamy problemy kupą , bo mała wstrzymuje .
Muszę ją zmierzyć ile ma :).
Narazie nie szczepimy. Pójdę na wzw jeszcze i z mmr poczekam jeszcze. Bardzo się tego boję .
Muszę kupić małej sandałki, bo w emelkach mimo wszystko noga się poci. Zostawię je do piasku bo już je zajechla Na maksa .
I chyba takie kupię jeszcze jedne normalne , a sandałki takie zwykłe bo będzie je miała tylko od "święta" pewnie.
Znów ciepłe i wietrzne dni i znów dylemat jak ubierac ...
Ech.
Ja witaminę D daje cały czas, czytalam ze u nas w Polsce nie ma tyle słońca by zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na te witaminę
 
Moja waży 14600 ma 92 cm jest powyżej 100 centyla ale jest szczupła tylko duża. Każdy daje jej dwa lata lub więcej. Mówi pięknie wszystko powtarza mała papuga. Dzisiaj np powiedziała , , Mama idź juz Nadia chce spać, , mówi o sobie ze jest nygus i gagat... spacerowke mamy od dwóch miesięcy jestem bardzo zadowolona jest zwinna lekka i bardzo fajnie się składa... polecam...
Problemy z kupka również u nas podaj świeżo zmielone siemię lniane do jogurtów zup po dużej łyżce i jest znacznie lepiej...
 
Nam lekarz tez kazal odstawic wit.d wiec juz nie daje. To moj jednak nie jest najwiekszy[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nikt nie może uwierzyć że ma półtora roku a jak wspomnę o jest masie urodzeniowej tych dwóch kilo z hakiem to każdy się dziwi i to bardzo myśli ze głupoty gadam...
Mamy pro Lem x nocniku em mała przestała sikac siada i wstrzymuje o kupce nie wspomnę i nie chce myć zębów...
 
Do góry