reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Ja się zastanawiam bo koleżanka która bierze tabletki wczoraj zadzwoniła ,że jest w szoku ale znów będzie mamą...
Na razie nie biorę nic ,ale chyba trzeba coś pomyśleć , a to już kolejny przypadek w środę znajomych ze antykoncepcja zawiodła (i czy to tabletki czy spiralka)
 
reklama
Myślicie że lekarz medycyny pracy bez problemu wystawi mi nowe orzeczenie ? Nie daje mi to spokoju ..... kopie mam.
Ja mam nadzieje ze u mnie się nic nie wydarzy kocham dzieci ale bez przesady :-) z trójką mam wystarczający arnagedon .
 
Hello zła jestem od rana. Robiłam badania do pracy i kurcze posiałam orginalne zaświadczenie które powinnam zanieść do pracy. Kopie mam.robiłam porządki i całkiem możliwe ze wyrzuciłam bo szukam szukam i nie ma. Nie wiem co teraz . ..
Każde dziecko inaczej się rozwija na mnie dziwnie się patrzą ze nye chodzi. Skończyła rok i nie chodzi ? Starszy np poszedł późno ale w wieku 1.5 roku rozróżnial kolory i marki aut. Średni kolory poznał w wieku 3 lat ;-) a biegał na roczek. Młodej lepiej na czterech łapkach.

Tak naprawdę to niewiele jest dzieci, które rozwijają się równolegle i fizycznie i intelektualnie. Zwyczajnie nie mają na to czasu bo jak poświęcają się aktywności fizycznej w 100% to nie mają głowy do nauki mówienia czy rozróżniania kolorów. Ja też już teraz widzę kolosalna różnicę pomiędzy córkami i wiem, że intelektualnie mniejsza raczej jakaś super szybka to nie będzie. Starsza za to zaskakiwała nas na każdym kroku, ale fizycznie do tej pory jest leniuszkiem :)
Ja się zupełnie nie przejmuje. Wiem, że rozwój zarówno szybki czy trosze wolniejszy w pierwszych 3 latach życia nie świadczy o niczym
 
Ja bym chciała kiedyś trzecie dziecko ale na pewno nie szybko. Może za dwa lata...
Ale jakby się zdarzyło to jakoś bym przebolała :))

Nienawidzę być w ciąży. To dla mnie okropny czas więc tylko to mnie powstrzymuje...
 
reklama
Ja od miesiąca walczę z cera która po porodzie bardzo się pogorszyła biorę silne leki które podobno są ostatnia szansa na pozbycie się trądziku który pojawił mi się w wieku 22 lat na okres ciąży znikł w 100 procentach po zakończeniu karmienia masakra. Obowiązkowo przy tym leku musze brać antykoncepcję a w związku z tym ze re zmiany trądzikowe są częściowo przez hormony mam leczenie dwa w jednym. Leki musze brać min pół roku potem pół przerwy i będziemy się starać o następne nie ma na co czekać mam 26 lat.
 
Do góry