reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Czy wszystkie dxieviaczki już chodzą? Bo mój jeszcze nie. I zapomniał jak się mówi mama. W ogóle mało mówi. Koło mebli i za rączkę od dawna chodzi, sam wstaje z podłogi i stoi nie trzymając się niczego, ale nie chodzi.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój jeszcze nie chodzi.
Mówić mówi dużo po swojemu ale żeby tak mama powiedzieć...tylko jak mnie nie ma czyli nie ma za bardzo kiedy bo ostatnio przebywa głównie ze mną.
Ale czworakuje super a juz ciocie dobre rady mówiły, ze nie będzie...Ja jestem zadowolona z jego rozwoju. Jest bystry, szybki i sprytny a na chodzenie przyjdzie pora. Tym bardziej, ze u nas trzeba liczyć wiek korygowany.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teraz ciesze się z każdego nowego słowa... dzisiaj np mała nauczyła wolać chodź i jak tylko wyjdę do kuchni jak mała chce żebym jej poczytałam wola choć choć i coraz głośniej... jak jej się znudzi przychodzi po mnie wpycha sie pomiędzy mnie i szafki odpycha mnie i wola chodź... pół dnia potrafi posiedzieć nad książeczka ze mną oczywiście wszystko pokazuje każdego najmniejszego pajączki czy kwiatka znajdzie i pokaże...
 
Caly tydzień mylam okna a miałam ich 16 skończyłam dzisiaj i właśnie przynarzl śnieg z deszczem do okien masakra a tyle pracy ręki podnieść do góry nie mogę...
W takich chwilach zazdroszczę wszystkim którzy maja firanki w domu założą I nic nie widać..
 
Kupki od zębów też są luźne ponoć .
Ulla na rehabilitacji mi mówili że sprawdzić trzeba jak dzidzia ma 15 miesięcy i nie chodzi. ale może Twój mały jest z tych ostroznych i jeszcze daje sobie czas .

Moja też chodzi i mam tak jak maselko że może iść wszędzie tylko taki problem że ona wspina się na łóżka i fotele
Moj jeszcze nie umie sie wspinac:-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np jestem zmartwiona nóżkami , wydaje mi się że krzywe ma . lekarka mówi że nie widzi nic niepokojącego , druga że jeszcze za wcześnie ehhh :( już do końca życia będę się przejmować niestety taka rola rodzica :(

Nocnik czarna magia , kiedyś siedziała bez efektów ale siedziała a teraz nawet nie posiedzi :(
Naśladuje pieska , kurke i kaczkę ale za dużo pokazywać nie chce .
Ostatnio zauważyłam że w nerwach jak coś zabraniam rączki kładzie na uszy :/ co to znowu
 
Ja jak moja poproszę żeby usiadła na nocniku i zrobiła siku i kupkę to siada grzecznie... mówi sisisisi... potem spina się udaje że steka... macha rączkami ze śmierdzi i wstaje... wszystko trwa niedużej niż 5 sekund a w nocniku pusto... taka słuchana dziewczyna... albo zabiegana...
 
Chciałam Zaszczepić mała w zeszłym tygodniu e okazało się ze niema od trzech miesięcy pentaxinu... podobno ma być po nowym roku... a dzisiaj dzwoni pielęgniarka z przychodni z pretensjami dlaczego z dzieckiem na szczepienie nie przyszłam... paranoja...
 
Ja np jestem zmartwiona nóżkami , wydaje mi się że krzywe ma . lekarka mówi że nie widzi nic niepokojącego , druga że jeszcze za wcześnie ehhh :( już do końca życia będę się przejmować niestety taka rola rodzica :(

Nocnik czarna magia , kiedyś siedziała bez efektów ale siedziała a teraz nawet nie posiedzi :(
Naśladuje pieska , kurke i kaczkę ale za dużo pokazywać nie chce .
Ostatnio zauważyłam że w nerwach jak coś zabraniam rączki kładzie na uszy :/ co to znowu
Nie chce Cie slyszec:-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry