reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Będę kombinować.
Stokrotka czyli dajesz co np 3 godzinki przed obiadkiem mleko i 3h po obiadku?
Moja w nocy przespi od 8-12h wiec tyle godizn nie je i nadrabia w dzien, nie da sie oszukac. Jak wstaje o 4 to daje butle, potem o 7 i po 9...Potem obiadek 12 o 13-14 butla i potem na noc roznie to jest ale teraz duzo pije wody wiadomo upaly.
Ktoś pytał o ząbki, są w sklepach takie nakładki na palec żeby czyścić. Myślę że trzeba przyzwyczajać maluszka i przynajmniej raz dziennie poczyscic chwilkę
Mam i czasami masuje, ale wole palcem.
Daje olejek kokosowy i masuje dziasla i zeby :)
 
reklama
A jak Dziewczyny na diecie? Ja chyba zacznę w tym tyg. Bo już ciepło, a w obcisłych bluzkach z przed ciazy widać ze kg zostały :p :(
 
Olcia widziałam takie w rossmanie.
Stokrotka czyli o 4 tez Twoja je? To tak jak u nas. Ale śpi od ok 20:20
 
Jeszcze za bardzo nic nie robie. Czasem idę na rolki jak mój w domu.
A od dawna jem ciemny chleb, ryż, ale nie potrafię zrezygnować ze słodyczy :( i pić więcej wody
 
A ja doceniam karmienie naturalne. Jem podwójny obiad masę słodyczy, chałkę i drożdżowe ciasta i nadal chudnę. Ważę 51 kg. Tyle co przed ciążą ale jaszcze nie wyglądam dobrze bo brzuch lekko widać
 
ja jestem na diecie od 30 kwietnia, schudłam 6 kg i zrzuciłam 11 cm w brzuchu. mam jeszcze do rzucenia 10 kg,

mój Stasiu je kiedy chce i ile chce. robię 180 ml a on zjada ile chce. w ciągu dnia je co 4 nawet do 6 godzin. daje mu 100 ml soczku jabłkowego a w czasie kiedy ja jem on dostaje brokuły albo kalafior. nie raz kurczaczka czy indyka. ja mam o tyle dobrze że mój Stasiu ma 6 ząbków więc już ładnie sam gryzie więc nie muszę miksować. swoją drogą uwielbia brokuły :-)
 
Miniaaa ty masz ta dietę o której kiedyś pisałaś? Super schudłas.
A z jedzeniem to czekasz aż zaplacze, czy jak się zrobi nerwowy?
 
Jeszcze za bardzo nic nie robie. Czasem idę na rolki jak mój w domu.
A od dawna jem ciemny chleb, ryż, ale nie potrafię zrezygnować ze słodyczy :( i pić więcej wody
Te slodycze to dla mnie najwiekszy problem :( w ciazy w ogole nie mialam ochoty, pozniej nie jadlam bo odciagalam malemu mleko. A teraz...masakra

Jedyny ruch to szybkie i czeste spacery, chyba tylko to mnie ratuje przed tyciem...
 
reklama
Chciałabym z 8 do 10 kg. Ale jakby się ruszyło z 5 to bym się cieszyła.
Słodycze uwielbiam, cola tez się pojawia, soki... Czasem jem za mało w ciągu dnia i to też pewnie źle.
 
Do góry