reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Przez te zęby to w tej chwili ciężko mi mówić o systematyce w podawaniu posiłków dzisiaj zjadła o 4.30 150 ml mleka o 9.30 kasza manna z jabłkiem potem 13.30 trochę zupy plus 120 mleka. O 17.00 zaległą zupę o 21.00 150 mleka. Kompot daje do picia gdzieś co pół godziny pije ile chce nie kontroluje tego...
 
Moja siostra tez tak chudnie karmiąc piersią mimo że je dwa razy tyle co jej mąż... traci nawet 10 kg sprzed ciąży ale po zakończeniu karmienia jest ciągle głodna i w ciągu roku wraca 15 kg zaladek rozciągnięty... ale nie ma reguły genetyka i predyspozycje do tycia...
 
U mnie tez najgorzej ze słodyczami. Ćwiczę w domu ale brzuch i uda to jeszcze sporo pracy wymagają.

Tak czytam te Wasze godziny posiłków i mililitry to czuję, ze u nas jednak wielka improwizacja. Ale taki chyba urok karmienia cycem.
 
Relepka teraz to zazdroszczę,.ze cycem . Chyba po prostu boje się żeby nie była głodna. Strasznie jestem na to uczulona, żal mi Ludzi którzy niedojadaja, biednych, wiem ze wszystkim nie pomogę itp itd (ciężko wytłumaczyć).
Wnuczka a ty wprowadzała gluten czy odrazu więcej manny z owocem?
 
Moja robi tak, czasem ma głowę na dole czasem podniesioną.
Ps sorry za jakość, ale na szybko bo jak zobaczy telefon to już nie da się zrobić zdjęcia.
 

Załączniki

  • IMG_20160530_104937.JPG
    IMG_20160530_104937.JPG
    318,7 KB · Wyświetleń: 62
Moja mała jak jaą tak choćby chce postawić na ziemi na nóżki (nie stawiam tylko tak udaje) to ma takie stopki podkurczone, to chyba Niedobrze co? Wasze maluszki mają już proste stópki jak tak "udajecie"?
 
Nana super :-) :-). To juz lada moment bedzie smigala :-)Moj Antos w weekend sie rozgadal troszke. No juz sie przewraca z brzucha na plecki, choc jeczcze czasem zdarza mu sie zapomiec co zrobic z rekami :-). A do raczkowania jeszcxe daleko unas. Ladnie sie podpiera na ramionach i potrafi tez nogi podciasgnac takze tylek w gorze ale nie robi tego jednoczesnie. Ale jestem szczesliwa ze mowi mama.
 
reklama
Moj nie chce smoczka, od poczatku tak bylo. Ale z butelki jesc i pic tez nie chce i tu mam problem jak go czasem chce zostawic, bo tylko cyca.
 
Do góry