reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mam termin na 18.11 więc u mnie też jeszcze jeszcze 14 dni.
W ogóle to trochę nie ogarniam tych suwaczków. Kinia ty masz jeszcze 30 dni do terminu a suwaczek prawie taki sam jak mój. No i z mojego nadal wychodzi, ze jestem w 37 tyg zamiast w 38.
 
reklama
Hejka sorry ze nie daje znaku zycia ale jak juz wiecie mam ręce pelne roboty :) daje rade i poki co sen do zycia mi nie potrzebny. Jak opanuje technikę obslugi dwóch na raz będę odzywać się częściej; ) jestesmy jeszcze w szpitalu bo sprawdzaja czy nie żółcą sie za mocno. Oby nie. Wtedy jeszcze do piatku powinismy wyjść. Powodzenia dziewczyny!
 
Bylam dzis u poloznej i mam jakas cholerna infekcje w organizmie i nikt nie wie jaka plus moje BMI jest ciut za wysokie i moga mi zrobic cesarke wczesniej. .. jutro mam scan i zobaczymy co powiedza ... w dodatku jak maly sie rusza to mu tetno wzrasta troszke zaduzo bo do 160 - 170 a jak jest spokojny to 120 - 150 ....
 
Kinia, co za pech z ta infekcja, a badania krwi nic nie wykazują?
Do mnie wczoraj przyjechała mama, wiec robimy ostatnie porządki przed porodem i nie mam czasu w necie siedzieć prawie. Jutro wizyta, ciekawie czy ruszy cos w koncu.
Powodzenia Mama290 i Kachha86 jutro na cc, trzymam kciuki.
 
No wykazuja ze jest jakas infekcja tylko Bog jeden wie jaka ... ja to oszaleje chyba do konca ciazy ... oby maly urodzil sie zdrowy
 
Kinia, dobrze ze jestes pod opieka - oby wiadomosci po usg byly lepsze i uspokoily Cie nieco. Dobrze by bylo jeszcze troszke pomieszkac w brzuchu u mamy ale jak bedzie trzeba wczesniej rozwiazac to Ty juz masz prawie donoszona ciaze.

Ja dzis zrobilam liste zakupow na swieta - tak, tak dobrze czytacie, liste zakupow na swieta BN. Pozniej kazda wolna chwila na wage zlota.
W tym roku robimy swieta u siebie bo nie wyobrazam sobie jazdy z 2 dzieci, w tym niemowlakiem 400 km bo nasze rodziny sa rozrzucone po PL.
Zapraszamy do siebie, mama mi pomoze ogarnac menu i jakos bedzie, mam nadzieje.
 
Z badania krwi wyszlo ze mam crp 18 wiec jakas infekcja jest ... tak sie denerwuje tym usg jutro ze pewnie nie zmruze oka. .. Angoba my jestesmy w 35 tyg i 5 dzien. ...
 
reklama
Kinia crp 18 to mała infekcja i na pewno nie powinnaś martwić się o dziecko. Trzeba skontrolować crp za kilka dni i patrzeć czy nie rozwija się- jak nie to nie p[przejmować się. Takie crp może być ze stanu zapalnego dziąsła, albo jakiejś lekkiej infekcji, a są kobiety, które takie crp mają cała ciąże.
Przy niebezpiecznych infekcjach crp sięga 100, 200. Oczywiście trzeba dmuchać na zimne więc nie myśl, że bagatelizuje, ale nie stresuj się tym bardzo.
Ja przy chorym zębie na początku ciąży miałam crp 16.
 
Do góry