reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Miniaa bardzo ładna kolorowa fajnie ze znalazlas zajęcie :-). Maluszkowi sie spodoba.

No to nas jeszcze ciute jest z wiekszą iloscią dni do terminu niz 10 :-).

Skurcze mnie takie złapały dzis w łydke z rana ze nie ma szans zebym magnez przestala brac teraz nie moge tej nogi rozchodzic niestety z szoku w nocy jej nie rozprostowalam szybo i teraz kurcz trzyma mocno i boli jak chodze.
 
Mnie macica boli, dziecko sobie tam szponci, juz sama nie wie co robic :-D
Ale najwazniejsze dala mi pospac, tylko2 razy wstawalam do wc wiec jestem wyspana :)
 
Dziewczyny a mi chyba ten czop wypadł, taki brązowy w dodatku.

Byłam dziś na badaniach i po drodze wstąpiłam do Rossmana, udało mi się kupić mleko modyfikowane w saszetkach. Wzięłam dwie tak na wszelki wypadek żeby mieć w domu, gdyby mała była głodna a ja nie miała pokarmu. Koszt niewielki bo 2,99 za sztukę
 
reni i co robisz, jedziesz na IP?

Ja mam jakies dziwne bole, skurcze ale dzisiaj jade na ktg to pewnie mnie zbadaja i sie zobaczy co tam u mnie sie dzieje.
 
Póki co nie panikuję i nie jadę na IP. Skurcze mam ale nieregularne i raczej niebolesne. Mąż już wie i jakby co to dzwonie po niego i w 20 min jest w domu. Ale wydaje mi się, że dzisiaj nic się jeszcze nie rozkręci.

A przy okazji znalazłam dwie fajne apki: "Pora na bobasa" do liczenia częstotliwości skurczów i druga "Senny szum" - można dziecku puścić różne szumy (suszarka, lodówka, odkurzacz itp). Mi się bardzo spodobały. Zwłaszcza ta do liczenia skurczów, bo tej drugiej jeszcze nie miałam okazji przetestować :-)
 
aleali, dzieki :)
reni, no to dobrze, bez paniki tylko obserwuj co i jak.

Ja mam jedna aplikacje "moja ciaza" i tez jest czestotliwosc skurczy, kontrola wagi, spis rzeczy do wyprawki. A ta aplikacja senny szum to popatrze, moze sie przyda :)
 
reklama
Reni,tez nie umialam :D. Musisz dluzej przytrzymac jak masz skurcz i trzymac albo dac stop i potem dalej jak przesuniesz palcem to masz historie :)

Na kolanach wypralam dywan i ledwo co dysze :p
 
Do góry