reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

crp 18 to lekka infekcja wirusowa. sama przejdzie. jesteś przeziębiona.

ja po wizycie. jutro na 90% mam cesarkę. więc będę się jutro widzieć ze swoim synkiem :-) młody już przekroczył 4 kg i na milimetr nie zszedł w kanał rodny. szans na poród naturalny z moją anatomią nie ma. jutro czekam na telefon od lekarza czy nie ma przepełnienia na oddziale. jeśli będzie za duży ruch to cięcie będzie dopiero w poniedziałek.
 
reklama
Hej to jutro dużo cc się zapowiada :-)

Powodzenia dziewczyny

Ja dzisiaj umyłam okna z mezem, malowalismy sypialnie,prałam pościel, byłam na spacerze no zobaczymy czy coś ruszy,

Mam stresa, ale jakoś muszę dać radę oby mała całą i zdrowa :-)
 
Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze cc.

A u mnie rano zapowiadało się, że coś się rozkręca i niestety klapa, skurcze przeszły

Kinia daj znać po scanie jaką decyzję podjęli.
 
Kinia tętno u mojego malucha identycznie ja u Twojego jak zasadzi kopa to nawet do 170 wzrosnie ale chwilowo, mi polozne mowily ze to bardzo dobre tetno i tg srednio wychodzi 140. Wiec tetnem sie nie martw bo jest bardzo dobre wiadomo ze jak sie rusza to chwilowo ozywia :-)
Trzymam kciuki zeby crpnie wrzastalo moze to faktycznie jakas błachostka wlasnie jakies dziasla ząb albo cus.

Minia trzymam kciuki rownież za Ciebie w razie gdyby bylo cc :-)

Dobrej i spokojnej nocy dziewczęta.
 
Ja już jutro jestem pozytywnie nastawiona sterydy zaliczyłam wszystkie badania stawiam sie na 7:30 nie wiem która idę bo są 3 cc
 
reklama
Do góry