reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A u mnie nic się nie zapowiada, bylam u ginki i wszystko jak było powiedziała że jak do terminu nie urodze to da mi skierowanie do szpitala i coś czuję że tak będzie. Skurcze miałam tylko raz z 2/3 tyg temu i koniec. Teraz czasem brzuch mam twardy i coś pobOli i koniec.

Moja koleżanka ma nieregularne okresy i gdyby liczyli tylko z om to by musiała rodzic miesiąc wcześniej ale jej lekarz wyliczył termin z usg i tak się sprawdziło, urodziła w czerwcu a według om musiałaby rodzic w maju na początku. To tak jest jak się ma okres raz na kilka miesiecy,ponoć koryguje się datę porodu jak różnica między terminem z usg a om jest ponad tydzień.

Ale nie ma reguły ja znam daty poczęcia i jak narazie mój syn poczty ok 21 dnia cyklu urodził się 10 dni przed terminem czyli prawie 3 tygodnie a teraz córka poc
 
reklama
eeeej dziewczyny. a wy też macie tak dosyć jak ja bycia w ciąży? mi zostało do terminu 10 dni i powiem szczerze że jestem już wykończona. jest mi ciężko, nie wygodnie i ewidentnie mam za dużo na głowie. dla tego chciałabym mieć już to za sobą.

przespałam się godzinkę i jest mi lepiej. jadę zaraz po Jasia a później może zabiorę się za swoją patchworkową kołderkę do łóżeczka. wczoraj kupiłam materiały i myślę że dziś zacznę :-)
 
Oj mam juz dosc, szczegolnie psychicznie bo ciagle pytania z rodzin czy to juz, i czuje sie jak slon w ciazy tyle miesiecy juz dziecko siedzi w brzuchu :p
Ale wiem ze to juz bliziutko :)

Ja chwile polezalam, obiad zjedlismy, spacer zaliczony i chyba wezme ksiazke i poczytam :) trzeba korzystac :p
 
Ja do fryzjera chyba pójdę po porodzie nie dam rady 3 ha na krześle siedzieć , ale potem będzie trzeba się zorganizować by na tyle maleństwo zostawić :-(
 
Ja tylko na podciecie wiec bedzie szybko.
A ciazy i tych ostatnich dni tez mam dosc - zwlaszcza ze sypiam juz naprawde kiepsko... ale jeszcze kilka dni i bedzie lepiej.
 
Hej dziewczęta,

Kinia to super ze nie wyrostek, uważaj na siebie.

Reni to niezle widze się rozkręca u Ciebie.

Ogolnie mam wrazenie ze za kilka dni prawie wszystkie juz beda po porodzie a mi zostalo az 25 dni planowo oczywiscie a kiedy mały zechce wyjść tego nikt nie wie.

Generalnie tak milo jak mamy sie rozpakowują naokolo i te dzieciaczki takie piekne, ale z drugiej strony nasilają mi sie lęki i stres jak bedzie u mnie....
 
Mama_32 mnie zostało 21 dni do terminu, ale rodzić mogę za tydzień nie wcześniej, bo dopiero 10 mam spotkanie z położną, która będzie przy moim porodzie, uprzedziła mnie, że trzecie porody są błyskawiczne, szkoda, że nie bezbolesne ;-)
 
reklama
dziewczyny udało mi się uszyć kołderkę patchworkową do kołyski i do wózka :-) ale się cieszę. nie było łatwo ale udało mi się to ogarnąć w 2 godziny :-)
 

Załączniki

  • 20151103_212558.jpg
    20151103_212558.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 65
  • 20151103_212618.jpg
    20151103_212618.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 60
Do góry