reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

hej
moja mała leży poprzecznie i też czuję ruchy po dwóch stronach, po prawej czuję jak ma czkawkę i lekkie boksowanie a po lewej ma chyba nogi bo mocniej czuję. Mam nadzieję, że się odwróci głową w dól bo nie chcę cc ..... w sumie ma jeszcze chwilę na obrót. Zjadłam śniadanko, zaraz przygotuję obiad, ogarnę dom i chyba drzemkę sobie urządzę bo oczywiście w nocy nie spałam. Tak pisałam wczoraj o seksie a wieczorem zaczęło mnie coś tam swędzieć i chyba mam początek grzyba :zawstydzona/y: na szczęście doktorek przepisał mi awaryjnie globulki pimafucin czy coś takiego uffff.
 
reklama
cześć dziewczynki :-) u mnie 66 dni :-) to już zaraz. ostatnia prosta. u nas ciąg dalszy beznadziejnej pogody. jak otworzyłam oczy świeciło słonko a jak wyszłam z Jasiem do przedszkola zaczęło lać. jednym słowem masakra. mój mały kopie raczej z góry i z doły. z dołu rączkami a z góry nóżkami. zastanawiam się jaki będzie miał temperament po tych jego kopniakach ale jakoś nie umiem ocenić
 
U mnie od rana słoneczko zaraz muszę się zbierać do przychodni a dziś mam wyjątkowego lenia... Mój bobas kopie po brzuchu na szczęście jeszcze nogami nigdzie pod żebrami nie wchodzi i oby tak zostało na usg wczoraj trzymał się rękami za nogi:)
 
u mnie też kopniaki po obu stronach na raz
jakby mi brzuch chciał na wylot przebić

a ja jeszcze liczę, że się obróci głową w dół
dzisiaj idę sprawdzić

u mnie aplikacja pokazuje 70 dni wiec może jeszcze zdąży
 
u mnie tez kopie roznie i po bokach i nad pepkiem, sama nie wiem jak jest ulozona .

zazdroszcze Wam, ze znacie juz termin porodu, wiadomo przy cc to mozliwe, ja mam nadzieje, ze daty terminu nie przekrocze, bo potem za duzo bede sie stresowac. najbardziej sie boje, ze maz nie zdazy dojechac na czas ;-) teraz sa takie korki jak wraca z pracy, ze trasa co powinien wykonac w 6 godzin zajmuje mu 8 :zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Chyba jak w okolicach terminu zaczna mi sie lekkie skurcze od razu bede po niego dzwonic, gorzej jAK TO BEDZIE FALSZYWY ALARM HEHE
 
Czesc dziewczyny Kasia ciesze sie ze wszystko ok na usg ...
Ja zaraz lece na spotkanie z polozna mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. ..
Dziewczyny czy proponowali wam szczepionke na grype?
 
ja nigdy się nie szczepiłam na grypę i teraz też nie mam zamiaru. z tego co wiem to te szczepionki na grupę potrafią więcej szkód narobić niż pożytku. ale decyzja jest indywidualna.

ja bym też chętnie poszła spać ale już mi się nie opłaca bo za 2 godziny idę po Jasia do przedszkola
 
reklama
Do góry