reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja muszę mieć wpis do karty ciąży taki jak od dentysty że wszystko jest ok już dziś się mnie położna pytała czemu jeszcze nie mam ale na szczęście jutro się wybieram
 
u mnie glukoza w porządku wynik 164. ja z jasiem w poniedziałki i środy będę chodzić na angielski dodatkowy. na razie ok ale później z dzieckiem będzie kiepsko zanim się przyzwyczaję ale jakoś ogarnę
 
Kasiula ja tez nie musze miec zadnego wpisu od internisty dziwne wymysly maja u ciebie...ale jak trzeba to trzeba.
Co do glukozy to jak patrze na wasze wyniki to ja mam chyba niedocukrzenie hehe ze po 2h mialam cos kolo 80 :)
Co do diety to ja bym z checia do jakiejs pracy fizycznej poszla zeby szybciej zleciec tex ambitnie chce do lata duzo zrzucic oby mi checi nie braklo :)
Co do seksu to ehhh parodia u mnie tez mimo ogromnych checi no i jak tylko sie zabieramy do rzeczy to brzuch mi sie stawia i mlody sie buntuje.... po 37tyg bedziemy dzialac zeby mlody sie zbieral do wyjscia :)
Ja dzis po wizycie wszystkie przeplywy i serduszko i narzady okay faktycznie wychodzi 9 dni starszy ale gin mowil ze teraz ma okres ze duzo przybiera a przed samym koncem zwolni dzis 1580g :) hemoglobina z 12,1 podniosla mi sie do 12,2 ale najwazniejsze ze przestala spadac i bialka w siuskach tez juz nie ma :)
Agami super ze z powrotem w domciu uwazaj na siebie :)
 
Minima ja mam pn i śr korekcyjne a wt i czw zapasy_zabawy,basenu nie udało się na pt więc też na śr ale bede szła teraz na próbna lekcje i zdecyduje czy będzie chodził. Do porodu ok ale też martwię się co potem,,,,myślałam o ang ale to w następnym roku bo wtedy basen mu odejdzie, dużo ma tego ale póki nie ma szkoły a ja w domu to niech korzysta
 
reklama
Cześć! Dawno mnie tu nie było :) Mała rośnie, dzisiaj zaczęliśmy 30 tc i zaczęłam wypełniać kartę ruchów płodu, którą dostałam od lekarza. co do wizyty u internisty - nic takiego nie muszę robić i nic mi o tym nie wiadomo :)
A co do diety cukrzycowej i chudnięcia - jestem już na niej 3 tygodnie i powiem Wam, że spadłam 0.5 kg od ostatniego ważenia u lekarza, więc stoję w miejscu, co oznacza, że mimo, że mała rośnie, to ja nie tyję czyli coś tam schudłam. Ja nie mam bardzo rygorystycznej diety, zrezygnowałam w ogóle z białego pieczywa, makaronów i słodyczy (od czasu do czasu chapnę 2-3 kostki gorzkiej czekolady). I trzymam się 5-6 posiłków dziennie w równych godzinach. Także nie jest to bardzo wymagające nawet dla kobiet, które nie muszą takiej diety stosować. Gorzej już z cukrzycą, przy której trzeba biegać z glukometrem i wciskać w siebie insulinę. Obym nie musiała tego robić. Wszystko okaże się za tydzień na kontroli :)
 
Do góry