reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja w pierwszej ciąży najpierw miałam powiedziane ze chłopak potem ze dziewczyna ....I tak do końca nie wierzyłam ze może być dziewczynką zwłaszcza ze pierwsze usg pokazało niby chlopaka a po drugie w rodzinie żadnej dziewczynki nie bylo:) i ubranka jakoś podświadomie kupowałam albo neutralne albo chłopięce :) jedyne co miałam różowe to jedna parę skarpetek za 3 zl:):):)

Jak mała się urodziła to byłam w takim szoku jakbym dopiero się dowiedziała ze ma być dziewczyna :):)


A teraz zaś od początku ciąży czułam się identycznie jak w pierwszej wiec podejrzewalam ze będzie znowu dziewczyna. ....a tu ZONK:):):) bo jest chlopak:):):)
 
reklama
Ja chyba od pierwszego tygodnia ciąży miałam ciągoty na słodkie hihi i to niby o dziewczynce świadczy ;) a poważnie to czułam "cos" ze dziurawca mam w sobie ;) i lekarz potwierdzil
 
No ciezko by bylo sie odnalezc w sutuacji ze rodzisz dziewczynke a dostajesz chlopca czy odwrotnie bo to troche tak jak gdyby dali ci cudzie a twoje schowali
 
Lotka mam nadzieje :) wrzycam zdjwcie byscie wiedzialy o co mi chodzi :) Ja grzybka nie mam ale kiedys zlapalam tagze wspolczuje swedzi niesamowicie. Jogurt naturalny podobno lagodzi objawy trzeba sie tam posmarowac ale to metody babc i nie wiem czy serio pomaga. Ja zanim poszlam do gina uzywalam masci Climatrilozon czy jakos tak nie swedzialo wtedy ale nie wiem czy w ciazy mozna. Co do kwasu nie biore osobnio mam w witaminach.
 

Załączniki

  • 1434966538732.jpg
    1434966538732.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, wydaje mi się że upławy w ciąży to nic niezwykłego, ale wolę się upewnić czy Wy też tak macie? Nie mam żadnego swędzenia, pieczenia, więc chyba ok :) jak będziecie organizowały jakieś spotkanie w Wwie to dajcie znać, jakby co jestem chętna :)
 
Grzybka to bym zaatakowała czymś kwaśnym to tez taka baciowa metoda jak byłam w ciazy z córka to nie wiedziałam ze będzie córka tzn nie miałam potw na usg ale przeczucie mnie nie zmyliło teraz myśle ze to dzioszka ale w czwartek sie okaże :)
 
Mama290, to już rok... A ja doskonale pamiętam Twojego posta, gdzie go czytałam i jakie wstrząsające wrażenie na mnie zrobił. Współczuję i niestety wiem co czujesz. [*] [*]
 
Fusun rok w sumie nie wiem czy szybko to minęło czy wolno szkoda te ze mozna cofnąć czasu nie wiem naprawić czegoś jeszcze dziś mam taka pogodę ze ciagle pada najchętniej to bym wlazła pod kołdrę i nosa nie wystawiał na zewnątrz czasem sobie myśle ze to wszytsko takie niesprawiedliwe ze chyba więcej juz nie jestem w stanie znieść dobrze wiem ze taki niepokój będę czuć do samego końca może odetchnie z ulga po 24 tyg ale tak myśle ze chyba do końca będę sie martwić i rozmieniać wszytsko na drobne [*] dla wszystkich aniołków :(
 
reklama
Do góry