reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mojego pasja jest tez komputer ja to juz tej maszyny nienawidze. Ciezko go zmusic do zrobienia czegos w domu bo nie ma czasu hra w te glupie gry online
 
reklama
Mój wieszal karnisz prawie 3 miesiace, do wszelkich robót to len śmierdzą chyba że mu na ambicje wjade dobrze to ruszy się...nie ma to jak TATA ;D
 
Oj skąd ja to znam moj jest z wykształcenia elektronikiem i siedzi w tym biznesie komputery telefony i inne pierdoły jak zawiesił karnisz to pół ściany najpierw odpadło a na koniec karnisz ja pojęcie mam i jak mam coś zrobić to robię sama płytki umiem nawet ułożyć taki mi sie trafił okaz beztalencia remontowo budowlanego
 
Hey. U mnie wielki stres obrona magisterska! Już bzikuje normalnie a wiem że nie powinnam bo moja córa też to pewnie czuje, nie chce jej zaszkodzić.. A propo moje M to widze żę nie tylko ja musze się dwadzieścia razy prosić szantażować żeby wymusic jaka kolwiek mała robótke w domu... Najgorsze jest to ze sama tego zrobić nie moge...
 
hej dziewczyny :-)
ja po usg :-) wszystko super. dziecko symetryczne, wszystkie narządy na miejscu i potwierdził się SYNUŚ :-) jestem bardzo zadowolona :-)

jeśli chodzi o mojego męża to on ma inny problem. wszystko zawsze mi zrobi ale najpierw muszę przewalczyć swoją wizję. on jest świetnym fachowcem a ja nie umiem przekazywać mu swojej wizji. więc zanim się dogadamy to trochę musi minąć czasu :-)
 
Mniam super ze wszystko dobrze. Moj M. Tez do robory w domu jakis nie taki a jak w koncu go zmusze to ma nerwy na caly swiat trzeba mu z drogi schodzic. Klucimy sie za kazdym razem. Ech... Sama bym duzo zrobila ale kurcze i tak ma dobrze. W domu palcem nie ruszy ja sprzatam gotuje zajmuje sie wszystkim wraca z pracy je i ma czas dla siebie wiec zmuszam go chociaz do meskich obowiazkow typu przykrecenie kontaktu.
 
Dziewczyny próbuje Was nadrobić bo cały tydzień nie zaglądałam na forum i sporo się tego nazbierało. Gratuluję udanych wizyt.
My wczoraj wróciliśmy z wakacji, dużo pospacerowałam po górach aż mój M się dziwił, że mam tyle siły i energii :) Dalej myślimy nad imieniem dla synka, ale ciężko jest nam się na coś zdecydować. Bierzemy pod uwagę imiona: Kacper, Nataniel i Jakub.
 
reklama
Minia super wieści :) teraz czekamy na pozytywne info od Katarzyny. Ranyy jak dobrze was posluchac apropo mężów :) moj nie zagoniony tez nie tknie. Cale wieczory przed kompem. W lazience swieci sie ostatnie swiatlo z sześciu jak padnie będzie prysznic przy swiecach ; ) fakt jak pokaze palcem i powtórzę wiele razy to zrobi ale zeby sam z siebie. Za dobrze mają z nami :) bylam dzis na zakupach, nic nie ma dla ciężarówek działy składały sie z jakis paskudnych resztek. Dla maluchow tez nic nie kupiłam bo nie znalazłam fajnego unisexa a chcialam im kupic cos podobnego. Wróciłam do domu zamowilam legginsy w necie ( z hm) i pewnie dzieciece rzeczy tez tak będę kupować. Mam problem z kolorem rozowym, nie lubie jak jest go za duzo a dziewczece ubranka sa glownie cale rozowe:/ eh poczekam do polowkowego :)
 
Do góry