reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

a ja dzisiaj stwierdzilam , ze moja ciaza nie moze mnie dalej uposledzac intelektualnie i zasiadlam i dalam rade utworzyc swoj suwaczek :) z mala pomoca internetu oczywiscie :)

to nasze wyczekiwanie na ruchy jest czasem bardzo stresujace :-( ja mialam podobnie w zeszlym tygodniu maly/a malo sie ruszal i ciagle sie balam, dzwonilam do meza prawie mu plakalam , to mnie uspokajal, ale on tego nie rozumie do konca nie potrafi sie wczuc w sytuacje ... na szczescie moze malenstwu upaly przeszladzaly bo teraz czesciej go czuje zazwyczaj wieczorem i rano , ale w dzien tez daje o sobie znac dosc niereguralnie oczywiscie:-)

moze u Was bedzie podobnie :) trzymam kciuki, zeby dzieciaczki sie rozszalaly :)
 
reklama
U mnie tez spadła ilośc ruchów nawet jednego dnia to dwa razy sprawdzałam ale to chyba wina tego ze jestem ciagle w ruchu i bujam dziecko ale rusza sie w najmniej oczekiwanych momentach mnie kopie po szyjce ale lubi sie układać w poprzek bo często po prawej czuje albo dupke albo główkę ciezko określić bo jest małe ale macice mam dwa palce poniżej pępka co do doplera to mozna kupić używkę te bardziej profesjonalne są droższe ale te bez wyświetlacza to za pare funtów spokojnie mozna dostać juz kiedyś pisałam o żelu mozna spokojnie kupić aleosowy i poprostu wcierać go po albo jakiś krem na bazie wody na tym etapie mozna tez posłuchać jak pępowina tętni mnie najgorzej to mecza sny mam normalnie filmy co noc jakieś potastane budzę sie czasem rano i nie wiem gdzie ja jestem:) kupiłam sobie taki klin pod brzuch bo ciagle przekręcaj sie na brzuch
 
Sylka, gratuluję pozytywnych wieści i cieszę się razem z Tobą.
Anastazi cieszę się, że i u Ciebie same dobre wieści po wczorajszej wizycie u lekarza. Śliczny maluszek ;)
Co do kreacji plażowej, to też mam z tym dylemat, w lipcu lecę do brata na 2 tygodnie, a oni mają raptem 10 minut do plaży, tak więc dość często będę plażować z dzieciaczkami, a po powrocie gdzieś z mężem nad morze chcemy wyruszyć, tak więc na pewno w tym roku wykorzystam kostium kąpielowy, ale szkoda mi wydać 200 zł na kostium na jeden sezon.
Co do ruchów, to nie możemy panikować, że czasem nasze bąbelki są bardziej aktywne, a czasem nie czujemy ich ruchów. Za jakiś czas będziemy się skarżyć na zbyt intensywne kopniaki i obolałe np. żebra :-p
 
Anastazi jaki brzuszek okrągły :) ja jutro wybieram sie na zakupy bo mi sie ciapek rozwalił :( i nie mam wygodnych butów i koniecznie nowe staniki bo mam juz chyba dd jak nic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Claudia masz absolutna racje ja myslalam ze w drugiej ciazy bede mniej nerwowa a tu jest dokladnie tak samo jak przy pierwszej ....

Ja chyba tez zamowie ten dopler .. ruchy czasem czulam takie musniecia a czasem nic z kilka dni oszalec idzie ... u mnie dzis 16 tydz i 1 dzien ...

Anastazi sliczne zdjecie. ...

Nikka ja to chyba juz bym chciala miec obolale zebra wtedy bym wiedziala ze wszystko jest ok ...
 
Mój mąż mówi no przecież pada dziś to spać się dziecku chce i spi a co ma. Tam robic:) potem mówi niskie ciśnienie to śpi o tak ciągle hehe:)) pociesza jak nie wiem co:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry