reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hope witaj :):):) to prawda są takie grupy mam które długo się znają jeszcze z czasów staranek i nie raz się spotykaja;):) mam nadzieje ze zostaniesz tu z nami:):):)





Dziewczyny a ja też pisze z tel i widzę suwaczki każdej z was.....jak to jest???czemu nikt re z was nie mają widocznych??
 
reklama
kinia a juz Ci wlasnie chcialampisac ze przeciez widze Twoj suwaczek, a ty miedzy czasie go zrobilas :-)

u mnie temrin porodu sie zgadza tyle ze o jeden dzien mam mlodsza ciaze w porownaniu z moimi wyliczeniami .
pokazuje mi skonczony 19 tydzien plus 1 dzien, a wedlug mnie i aplikacji z telefonu to 2 dzien . to tak jakby1 dzien ciazy to byl kolejny dzien po ostatniej miesiaczce ....troche nie rozumiem ale trzymam sie juz tej wersji z suwaczka

hope mi pomogly w zalozeniu suwaczka podpowiedzi z forum, wpisz w google jak zrobic suwaczek do forum baby boom i tam porady wyskakuja
 
reklama
hope znalazlam sobie tez prostszy sposob :)
wejdz na moj suwczek i tam ci krok po kroku pokrze co zrobic :)
potem musisz kod z ramki ten pierwszy nie html skopiowac do Twojego panelu uzytkownika z forum i tam wejsc na edycje sygnatury i go wkleic. Nie jestem dobra w tlumaczeniu ale moze cos Ci to pomoze :)

lece odebrac synka z przedszkola i ide na zakupy bo moj weekendowy maz zaraz przyjedzie :)
 
Do góry