reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moj sie śmieje ze po mnie to odrazu panikę widać :) ale wczoraj powiedział ze wow to juz połowa a on tyle zeczy miał zrobić i sie chyba nie wyrobi ale od trzech dni jest nie w sosie bo go wspólnik zdenerwował jeszcze odemnie mu sie oberwało bo Anie mówiłam :)
 
reklama
Kinia wchodzisz z tel na forum? Stworzysz go na kompie klikając na suczek jednej z nas zrobisz go a pózniej edytujesz sygnaturę w panelu użytkownika wklejasz tam kod który wygeneruje ci strona z suwakami
 
z tego co wiem tylko na kompie i szkoda że my na telefonach nie widzimy tych suwaczków to jest gigantyczny minus appki bo fajnie było by wiedzieć w którym tygodniu jest mamuśka :-)
 
kinia chyba się nie da ale ja się guzik znam może któraś umie :)

Ja codzień rano kminie czy to to i mam wrażenie że codzień czuje je wyraźniej.
I jest taki rytm który już jakiś czas obserwuje.
Jak budzę się rano i tak kręce w łóżku przez godzinę albo dłużej głodna to wtedy zaczynam czuć takie bardzo delikatne pukanie i przelewanie. I wtedy kładę się calkiem na plasko żeby dokładnie widzieć macice, kłade ręce na brzuchu i to pukanie i przelewanie robi się intensywniejsze i trwa to całkiem długo. Później robie sobie śniadanie i po jest cicho. W ciągu dnia to czuje dopiero od kilku dni jakiś bulgot ale cięzko mi go wychwycić bo jestem w ruchu i wieczorem przed snem czasami ale delikatniej niż rano...Więc pewnie to już to jesli nie to nie wiem co :)
 
Ciekawe jest to ze czasem napotykam sie na apce i widzę szwaczki nie wiem jak to sie ustawia nie mam pojęcia na kompie to chyba da sie tylko zrobić
 
Hej Wszystkim! Chyba najwyższy czas do Was dołączyć bo jestem już w 5 miesiącu i czasem chciałabym zasięgnąć porad od koleżanek w podobnym stanie ;) Do teraz jestem na innym forum (staraczek), gdzie do Was zachęciła mnie jedna z koleżanek, która jak była z pierwszym dzieckiem w ciąży to była tu na forum, mówiła, że Dziewczyny tak się zżyły, że założyły na fb grupę i zaczęły organizować zloty dla mam z dziećmi.
 
własnie robię objad i wlaczylam kompa utowrzylam suwaczka :) jednak data ostatniej miesiaczki nie jest zgodna z data porodu hahaha jest okolo 1 tyg 1 dzien roznicy :) wy tez tak macie ??
 
reklama
Do góry