reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny czy którejś z Was pojawił się może pokarm? Tzw siara? No ja dzis odkryłam ze u mnie zaczęła się wydobywać.. Plamka wczoraj na koszulce myślalam ze coś kapnelo ale teraz patrze bluzka mokra na sutku jak nic to...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Vitabiotics pregnacare oryginal wcześniej brałam te z dha a teraz mi moj kupił zwykle plus b complex i 500 mg magnezu czasem 750 mg
 
Dzis przez ta sytuacje z sercem tak sie podenerwowalam ze dopiero teraz sie uspokajam chyba kupie ten dopler wiem ze niektore mamy odradzaja ale ja z nerwow oszaleje ...
 
Kinia ja mam używam i nie narzekam mnie trochę uspokaja mnie to juz nic chyba w ciaY nie zdziwi tyle rzeczy sama miałam i tyle widziałam i słyszałam :)
 
Kinia lada moment zaczniesz czuć ruchy i będziesz spokojniejsza. Ja bym się nie podjęła zakupi dopllera mama nasza jest wprawiona:) a jak. Ktoś nie to moze sobie większego strachu narobić dziecko się inaczej ułoży nie znajdziesz serduszka i co wtedy z panika na IP? :) tam mi doktorka mówiła ze fajna sprawa. Ale za bardzo stresująca i do niej przebiega dużo pacjentek ze dziecko nie żyje płaczą a nie potrzebnie....

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Finkemma a gdybyś nie znalazła nim serduszka to co pewnie by był. Mega stres.... Nie widzę suwaczka bo z tel pisze który masz tydzień kochana? Ja zauważyłam że jak mam. Intensywny dzień mniej czuje wczoraj raz czułam i rano bzikuje uznałam ze budze dzidzie na lewym. Boku się polozylam i wl muzykę po. 5min poczułam

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry