reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja po dzisiejszej wizycie w Zoo zdecydowanie stwierdzam, ze czuje juz ciaze. Brzuszek jest juz spory i teraz czuje tez nogi od tego spacerowania. Jutro musze zwolnic obroty...
 
reklama
Tak mam to wesele juz z glowy ! :)
Kinia nie martw sie jak szyjka zamknieta to dzidzi nic nie bedzie spokojnie :)
Chetahh tak wegenia jeszcze nie jedza nabialu najlepsze jak po obiedzie (rosol i miecho) postawili jej tatara przed buzia :)
Mamba ja tez bym glowy do tego nie miala ale mlodzi nawet toffu i inne pokupowali zapomnieli tylko obsludze przypomniec i tak bidna siedziala o surowce z marchewki pozniej maja byc pierogi ryba itd...
Moj mlody dopiero usnal ja herbatke koncze i tez nyny :)
 
Kinia tak i to w 1 trymestrze poza tym w pierwszej ciąży tez miałam globulki teraz drugi antybiotyk dostałam juz doustnie ale dlatego ze sam femisept uro nie pomógł we wtorek kolejne badanie moczu i okaże się co dalej
 
Ja tylko w pierwszej ciąży brałam coś na infekcje ale dużo wymiotowałam i miałam ogólnie wyjałowiony organizm pózniej już mi sie żadne atrakcje nie zdarzały dzisiaj zrobiłam mała rundkę po sklepach w tym dzieciowym pooglądałam sobie wózki foteliki musiałam swojemu nakreślić i pokazać jak krowie na granicy jaki chce popatrzył i wszystko mu sie podobało oprócz ceny :) ja już od jakiegoś czasu czuje ze mi brzuch ciąży nogi bolą i plecy ciagle szukam kibelka i zauważyłam ze mi cyce wyłażą ze stanika chyba muszę kupić kolejny o rozmiar większy jak nic będę dolly parton po porodzie czuje jakbym dwa kamiory nosiła
Anushka byłam raz na takim weselu cześć gości weganie wegetarianie bylibtez tacy co jedli same surowe rzeczy dość ciekawe doświadczenie
Kinia ja mam labladora emeryta dla dzieci super robią z nim co chcą ale obcych obszczeka nawarczy im więcej czasu spędza z naszym drugim psem robi sie bardziej czujny i przesadnie chce chronić dom najbardziej mnie wkurza jak zaczyna szczekać jak dzieci śpią ale ludzie sie boja bo często jak wychodzę z nimi to przechodzą na druga stronę ulicy :) jak był młodszy wyrwał mi bark na spacerze taka ma pare pies pociągowy ale my go mamy z adopcji jego pani dostała stwardnieni rozsiane i nie miała siły sie nim zajmować i tak trafił do nas jak go wzięliśmy to pół dnia na mnie szczekał a pózniej spał ze mną z pół roku odreagował stres okazało sie ze go bili ktoś tam do nich przychodził i go lał niemiłosiernie i miał leki ale swietnie sie zaaklimatyzował toleruje nawet koty drugi pies to ca de bou i tu już nie ma żartów bo piesek bojowy ale udomowiony chłopaki ja męczą ufam jej jest dobrze wychowana ale bedIe bronić domu i to jest w niej dobre nikogo obcego nie wpuści a nawet jak już ktoś wejdzie i sie jej boi to krąży wokół jak sęp :) ładuje mi sie notorycznie do łóżka i puszcza baki i nie trawi kotów kompletnie jeden biedny pół dnia spędził na drzewie bo mu nie dała zejść psy są fajne ja całe życie mam nie wyobrażam sobie zeby moje dIeci nie miały ich tez :)
 
Ja tez lubie psy . w Polsce mialam labradora jak wyjezdzalismy to juz 10 lat mial zoastal z tesciami tam ma podworko i lake do wybiegania tu by sie zameczyl biedny. Tez taki obrony cale zycie tego domu pilnuje nikogo nie wpusci. Jak wyjezdzamy do de przez pare kolejnych dni lezy na chodniku nidaleko domu czeka calymi dniami. Jak jestesmy w pl i wsiadamy cala trojca do auta gdzies jedziemy to tez tak lezy i czeka do wieczora. Wierny kochany pies. Zeby mu smutno nie bylo kupilismy mu pania labradorke biszkoptowa nie nudza sie a my czekamy na male pieselki. Moja corka wychowywala sie z tym psem ciagle lezal przy jej lozeczku jak miala 3 lata kladla sie na podlodze kolo niego i tak spali. Tu w de mam yorki takie male ozdoby domu jak ja to mowie.
 
Dziewczyny, mam techniczno-kosmetyczne pytanie:
- czy mozecie polecic dobry nawilzajacy krem z wysokim filtrem (min 20) dla kobiet 30+
Ew..
- jaka kolejnosc do nakladania kremow - najpierw zwykly z wysokim filtrem a pozniej nawilzajacy/na dzien czy na odwrot?
Boje sie slonca bo w pierwszej ciazy dostalam przebarwien i wolalabym teraz ich uniknac. Unikanie slonca przy super aktywnej 2-latce nie wchodzi w gre...
 
reklama
My sie nadal zastanawiamy jakiego pieska kupic i zobaczymy ale do wyboru mamy labladora lub jeszcze jednego jack russell tylko ze pana to nasza sunia miala by kolege ... bylismy na zakupach i strasznie bola mnie nogi jest dosc cieplo puchna mi lydki plus zauwazam zylaki czy wy macie zylaki na nogach?
 
Do góry