reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Fakt anastazi - gości troche przychodzi z podarunkami ale ja widze, że u nas to zazwyczaj tylko ciuszki, nic większego, droższego to ja się nie nastawiam. Droższe prezenty to tylko rodzice i tesciowie kupują dla maluszka - u mnie już ustalili co kto. :happy:
Moja kuzynka co urodziła w maju poprosiła mnie o przywiezienie trochę uzywanych sukieneczek z UK. To akuart proste zamówienie i taniocha. :-)
 
reklama
Anastazi to swietnie bo tak mi sie coś kojarzyło ze to ty miałaś Nifty robione u mnie z regoly przynoszą ciuchy jak sie dIeci rodzą mnie zawsze proszą o kocyki minky bo ja zawsze coś odszyje teraz kupiłam taki cienki kolejny do kolekcji żółty szkoda ze do tego listopada tyle czasu
 
Mama zleci szybko ja też się nie mogę już doczekać listopada a wiem że czym bliżej będzie terminu tym bardziej mi się będzie dłużyło... U nas też zazwyczaj daje się ubranka lub jakieś maskotki i inne zabawki na drogie prezenty mało kto się szarpnie...
 
U nas tez ubranka chodz odkad jestesmy w uk to moja corka predzej dostaje slodycze lub jakies *******y .... no ale :-)
 
Dlatego mówię że te droższe gadżety to z bliższym pogadac;) ja przy Dusi dostałam 3 prawie identyczne maty edukacyjne...I nie miałam pojęcia co z nimi robic:)
 
Dlatego mówię że te droższe gadżety to z bliższym pogadac;) ja przy Dusi dostałam 3 prawie identyczne maty edukacyjne...I nie miałam pojęcia co z nimi robic:)

To naprawdę rzadkość żeby dostać praktycznie 3 identyczne maty edukacyjne. Może gdzieś była promocja i wszyscy się skusili. :eek: To może ja zrobię liste dla rodziny żeby wiedzieli czego na pewno nie kupować. :-) Najbardziej to mnie śmieszy jak ludzie za małe ubranka przynoszą dla dziecka. Widziałąm to wielokrotnie u kileżanek. Nie pomyslą żeby wziąść wieksze na później 6 - 8 mc lub na jeszcze starsze dziecko, tylko takie dla noworodka kupują.
 
Wiolinka nie takie same ale prawie...zresztą u nas są tylko dwa sklepy dziecinne wiec dobrze wiedziałam skąd maty;) ja na szczęście ubranka za małe nie dostawałam mam nawet parę ciuszków które w dalszym ciągu za duże ; ) a mala ma prawie rok; ) moja mamuśka tak kupowala;) a raczej wpadła w szał zakupowy jak dowiedziała się ze będzie dziewczynka i to pierwsza w całej rodzinie;) bo u nas to same chłopaki rodzą sie:):)
 
Ja to zawsze jak w rodzinie jest mowa o prezentach to mowie ze nie chce zadnych zabawek bo to tylko graciarnia a jak wole sama kupic takie zabawki jakie uznam za sluszne bezpieczne i przydatne, ciuszki pol biedy bo jak mi sie nie spodobaja to chociaz do latania po domu beda ;) zawsze mowie ze moga pampersy przynosic hehe moja mama to juz wie ze mi sie nigdy nie podoba jak ktos cos kupi wiec juz mi zapowiedziala ze zabierze mnie na zakupy zebym sama wybrala co mi sie przyda ;)
 
reklama
Do góry