reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Hej kochane:-)
Ja jeszcze w Krakowie wracam w sb ale powiem wam ze w drodze sie umeczylam he siedzenie 4h dla mnie to katastrofa...
Brzuch rosnie:!) czasami pobolewa i ciagnie jak Malaje ale bylam przed wyjazdem u doktorki zbadala mnie pow ze szyjka ok i wszystko tez nie ma sie do czego przyczepić. Dala skierowanie na mocz posiew z moczu i zrobila posiew z pochwy ale wszystko wyszlo dobrze...więc wg niej moze bolec ciganac bo macica wychodzi z miednicy mniejszej miedzy 14 a 16 tyg tak powiedziala...uznaje ze tak ma byc.:-)
Pozdrawiam Was wszystkie i sle buziaczki.
 
Anastazi super ze juz wiesz:) Dziewczyny a jak u was z siusianiem bo czytam ze powinno sie uspokoic w drugim trym. A ja w nocy wstaje ze 3 razy. W dzien tez dosc często ale jeszcze znosnie. Wprawdzie duzo pije. Ale po 3 razy to ja nigdy nie latalam w nocy...

Anastazi ja nawet nie pije duzo a latam w nocy 3- 4 razy tak co 2-3 godziny codziennie a tez juz drugi trymestr, widocznie taki moj pecherz teraz maly scisniety
 
Hej dziewczęta,

dzis piekny dzien w dodatku wolny:-).

Ja dopierow wstałam, dalej nie mam problemów ze spaniem dlugim ale to chyba dobrze bo przynajmniej wypoczywam wtedy. Klade sie 22-23 i tak moge spac do rana poznego z przerwami na siku oczywiscie...
Zaraz lece na balkonik troche slonka załapac. Niestety nigdzie nie wyjezdzamy, bo jutro do pracy a i auto w warsztacie.
Ale zazdroszcze tych jezior i mazur z checia sama bym sie w ogródku u rodzicow powylegiwala, tam takie pyszne czeresnie juz zaczynaja rosnąc....ehhh.. jednak ciagnie na lono natury. Moze jak juz bede na docelowym zwolnieniu to pojade na dluzej do rodzicow na mazurki.
A dzis bedzie leniuchowanie moze spacerek dłuzszy, lody obowiązkowo:) i książeczka.
Miłego dnia Wam zycze również i pozdrawiam.
 
Hej ja dopiero po śniadanku m przyszedł z nocki i zasnęło mi się razem z nim:) Obiadek zrobiony na szczęście więc można dziś odpoczywać:)
Co do bujaczków to moja ciotka miała super huśtawkę i sprawdziła się przy dwójce kuzynostwa i teraz przy kuzynce też ale jestem zdania że lepiej dziecko bujać niż nauczyć nosić na rękach ja wyprubuje u niej jeśli się nie sprawdzi to nawet nie będe kupować bo wiadomo nie każdemu dziecku się podoba takie bujanie...
 
Bujanie dziecka pomaga mi w kształtowaniu układu nerwowego wspomaga jego rozwój prze 9 miesięcy bujalismy je w swoim brzuchu przecież ja tam bujam nosze na rękach w chuście najstarszy spał ze mną dwa lat córka była dobra dla mamy i chyba jak miała 4tygdonie zaczęła przesypiać nocki ale już chłopaki mnie męczą przynajmniej do drugiego rz z jedzeniem w nocy wiec teraz dla mojej równowagi niech lepiej będzie dzioszka żebym sobie odbiła te nocki z pobudkami z chłopakami tez spałam przez jakiś czas bo byłam trochę umęczona i bałam sie ze zasnę a oni bedą wyć
Mój zpowodu wizyty mamusi śpi ze mną i już drugi dzień warczy ze go przygniatać w nocy :)
 
Odebrałam wczoraj swoje wyniki badań, tarczyca OK, mocz i krew też, tylko jakieś małe obsuwy w hemoglobinie - ale u mnie to standard. Pewnie będę miała zwiększoną dawkę żelaza.
Jeden spacer już zaliczyliśmy, córka śpi, po obiedzie wybieramy się do Łazienek na spacer.
Miłego dnia!
 
Ja mam inne podejście ale każdy robi jak uważa. Nie oszczedzalaam dziecku tulenia i noszenia ale w łóżku dosypial z nami nad ranem i to ciało do ciała. Ja lezalam na plecach a niuniek na brzuszku u mnie na klatce piersiowej. Jednak miała swoja kołyskę i tam przesypial noce.
 
reklama
Mama290 tak ja miałam badania na przeziernosc kilka razy powtarzane ale wkoncu lekarz powiedział ze wszystko ok jak byłam w Polsce. ..wiec przywiozła wyniki tutaj i zmieniłam swojego lekarza i teraz już na spokojnie iesze się ciaza:)



Dziewczyny z własnej autopsji dam wam rade żebyście pamiętał o gościach którzy będą przychodzić odwiedzać wasze malenstwa:) nie kupujcie wszystkich "gadzetow" same bo potem okaże się że sporo zdublowane:) a tym bliższym zawsze możecie powiedzieć czego wam brakuje albo byście chciały i wtedy macie z głowy takie *******y jak np bujaczki:):)
 
Do góry