reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Hej u mnie znowu dziś na upał się zapowiada mąż ciągnie nad wodę i chyba pojedziemy daleko nie mamy co prawda nie bardzo mi się chce ale nie będę też całe lato siedzieć w domku..:)
 
Kocyki minky są świetne, też planuję taki zakupić ale czekam z kolorem jeszcze aż się dowiem kto w brzuszku siedzi. Zastanawiam się też nad kupnem takiej pościeli.
 
Hej dziewczyny u nas jutro to wesele i istne szalenstwo M pojechal mlodym pomagac a ja leze ... u nas taka duchota ze wysiedziec nie idzie tak mnie glowa boli ze chyba eksloduje gardlo boli ze mowic nie moge boje sie ze mam goraczke wrrr....
 
Anushka to uwazaj na siebie zebys sie jeszcze bardziej nie doprawila...

Ona kiedy masz polowkowe?

Mnie dalej pobolewa w dole brzucha i pachwiny zaczynam sie niepokoic czy to tak na byc
 
reklama
Do góry